anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący opłacił zakup, wysyłka allegro paczkomaty InPost, brak możliwości wygenerowania etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot, kupujący opłacił zakup plus przesyłka allegro paczkomaty InPost, ale brak możliwości wygenerowania etykiety, brak tej operacji w aplikacji InPost, cóż tym dalej można zrobić, jest jakiś problem ? Awaria ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@red_baron3 bo z aplikacji tego nie nadasz, chyba że za wyższą kwotę, a gdzie sprzedałeś na allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Na allegro, źle napisałem nie z aplikacji, ale przez stronę InPost, tam gdzie powinna być operacja w zakładce import allegro inpost jest pusto 😞

oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Na allegro, źle napisałem nie z aplikacji, ale przez stronę InPost, tam gdzie powinna być operacja w zakładce import allegro inpost jest pusto 😞

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@red_baron3 jeśli do nadania korzystasz z Managera Przesyłek musisz w tej kwestii skontaktować się bezpośrednio z Inpost. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ale to tak wygląda jakby płatność z allegro nie przeszła do inpostu u nich nic nie ma, na allegro jest

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@red_baron3 podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

 @_HolaOla_  

Numer zamówienia 61b20441-2489-11ee-ad2e-6b3be29377ef

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@red_baron3 dziękuję, sprawdziłam to zamówienie i z naszej strony wszystko jest z nim w porządku, więc musisz skonsultować ten problem z Inpostem.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Pojawiło się w InPost, niewiem w czym był problem ale zadziałało, problem rozwiązany

oznacz moderatorów