anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Można mieć napisy na grafice

drivego
#9 Pomysłodawca#

można mieć tekst na grafice bo tego nie usuneliście.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drivego Przekazałam tę ofertę do weryfikacji. Jeśli potwierdzi ona nieprawidłowości, podejmiemy działania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drivego
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ jak tam moderotory kochane, oferta jest legitna widzę bo już ponad rok hula z napisami na grafikach. Pięknie się prezentują. Dodam u siebie.

oznacz moderatorów

drivego
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Ej moderatory, a wy nie widzieli że miniaturka nie jest na białym tle. No cóż napisy na grafikach przegapione, brak białego tła również. Może ja bym weryfikował te oferty co??? Bo wam jakoś tak słabo idzie.  

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@drivego W kraju susza, a samozwańczy szeryfowie wyrastają jeden za drugim > i bez podlewania.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ziolko39 widać że autor zamiast skupić się na własnych ofertach i pozyskaniu klienta czy rozwoju firmy siedzi, szuka ofert konkurencji i je zgłasza 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Widzę że Panowie @Ziolko39 , @kostas11 i @matYs307 są altruistami 😁 Pokażcie jak wspieracie swoją konkurencję żeby mogła się wyróżnić i sprzedać więcej niż wy 😂

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Ja np. zmniejszam marże, żeby konkurencji zmniejszyć dochód. Nie donoszę na nich ;]

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@matYs307 w ten sposób, to raczej sobie zmniejszasz dochód 😂

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Jeżeli zrobie 100 zamówień mając 40 zł to mam 4000, jak zrobie 80 z 45 zł mam 3600. Matematyka 😄

oznacz moderatorów