anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje oferty znów pojawiły się na Allegro.cz i Allegro.sk bez mojej zgody !!!

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Moje oferty znów pojawiły się bez mojej zgody na Allegro.cz i Allegro.sk, wiem ze trzeba było wywalić z wysyłek Allegro DPD Czechy i Allegro DPD Słowacja, tyle że się nie da bez wywalenia inny krajów 😤

 

Jak mam usunąć wysyłki Allegro DPD Czechy i Słowacja pozostawiając inne kraje?!

 

Zrozumcie w końcu jeśli bym chciał korzystać z Allegro.cz i Allegro.sk to bym korzystał, ale nie chce, gdyż sprzedaję w POLSCE a nie w CZ czy SK, gdzie obowiązuje inne prawo itp

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci cyrki to będą jutro pojutrze jak zaczną wpadać zamówienia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 właśnie sprawdzam czy za wystawienie pobrali opłatę, człowieka już krew zalewa z tym Allegro

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

to nowość zapowiedziana przedwczoraj 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci możesz wycofać oferty z allegro.cz i allegro.sk w zakładce Mój asortyment. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika jak mam wyrzucić z metod dostawy Allegro DPD Czechy oraz Allegro DPD Słowacja pozostawiając inne kraje?!

 

Gdy odznaczam Czechy i Słowacje to inne kraje też są nieaktywne, wywala je po prostu bezpowrotnie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci możesz zrezygnować z rynków czyli widoczności ofert tam a dalej zostanie Ci wysyłka z allegro.pl do czech itp.

Zrzut ekranu 2024-02-29 204847.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AR_Auto_Czesci nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Ja od wczoraj usuwam ręcznie, ale co godzina kolejne są wystawiane i tak na okrągło.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mikeza zaznaczasz wszystkie oferty, na dole masz zielony pasek, wybierasz RYNKI, następnie WYCOFAJ Z RYNKU

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AR_Auto_Czesci to tak robię, ale allegro nie wznowiło mi wszystkich na raz, tylko robi to sukcesywnie od wczoraj, tak co godzinę dorzuca kilka-kilkanaście. w takim tempie będą wznawiać wszystko przez 2 tygodnie, a w tym czasie różne cuda mogą się dziać, więc usuwam je na bieżąco, te co są wznawiane.

a nie da się chyba wycofać z rynku ofert, które nie są aktywne, taki mi się przynajmniej wydaje, tym bardziej, że ja ich nigdy nie wystawiałem poza polskim portalem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

kolejne ulepszenia allegro dbającego o sprzedawcę

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@RED dbają o SIEBIE

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie słabo idzie u sąsiadów i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zwiększyć liczbę ofert

oznacz moderatorów

tanifiat
#7 Wielbiciel#

Zabawa idzie na całego, usuwasz a ci za chwilę kolejne aktywują. Przecież Czech czy Słowak może normalnie u mnie kupić na Allegro.pl i zapłaci w przeliczeniu w złotówkach i rachunek dostanę w złotówkach. A tutaj zapłata w koronach, faktura w koronach! Co to jest żyjemy w Polsce czy jak? Lody chcą kręcić naszym kosztem, ręce opadają!

oznacz moderatorów