anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

największa trafność

extrasen
#7 Wielbiciel#

Witam. chodzi o aukcję: nr 15450490634, 15401661439, 13463569293 . do dnia -piątek 24.05 sprzedaż w ciągu jednego dnia była 50-100szt w -sobotę 24.05 sprzedaliśmy 2 szt. !!!  przeglądam wszystko co możliwe żeby ustalić co się dzieje i : w sortowaniu "trafność największa " nie widzę tych aukcji na 9-ciu pierwszych stronach. aukcje są promowane, zrobione ads, wysyłka 1 dzień itp. Mamy tytuł super sprzedawcy , w aukcjach nie było nic zmieniane. W sortowaniu "popularność :największa" jesteśmy na pierwszych stronach.  sprzedaż jest bardzo duża (była) . Spadek na pewno nie jest naturalny -nie o taką ilość. Może ktoś z Państwa to zweryfikować i napisać jak jest przyczyna? dziękuje

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszyscy chcą być z przodu i wielu za to słono płaci. Porównaj sobie jakość i inne warunki które decydują o kolejności u tych którzy są przed tobą w listingu .

oznacz moderatorów

extrasen
#7 Wielbiciel#

porównywałem , jedyne czego u mnie nie ma to wysyłka tego samego dnia, ale nie na wszystkich aukcjach na tych 8 stronach jest to w kazdej aukcji Są aukcje które maja czas wysyłki 3dni i są na pierwszych stronach. A ten spadek sprzedaży skąd tak wielki ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#12 Orędownik#

do dnia -piątek 24.05 sprzedaż w ciągu jednego dnia była 50-100szt

 

W jeden dzień taka sprzedaż ? Ja w tydzień tyle nie wyciągam, a Wy w jeden dzień i jeszcze źle. Widać handlujecie sezonowym towarem i zapewne jest teraz duży popyt na materace do ośrodków wczasowych i innych domów wypoczynkowych. Aż 50 zamówień w jeden dzień abstrakcja.

oznacz moderatorów

extrasen
#7 Wielbiciel#

akurat w tym przypadku nie chodzi o materac, i to co Pan sugeruje w swojej odpowiedzi i pisze jest nie na temat, Ja nie prosze nikogo o komentowanie ile i w jakim czasie sprzedaję , tylko o pomoc w społeczności allegro , Może ktoś miał podobny przypadek i jest mi w stanie coś podpowiedzieć, może ktoś z Państwa moderatorów może mi to sprawdzić. Dziękuje.

oznacz moderatorów