anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw a brak odbioru paczki

petinek_pl
#11 Animator#

Proszę o interwencję, mimo moich próśb o usunięcie oceny jestem oczywiście zbywana. Kupujący który założył mi dyskusję i działał złośliwie(oczywiście pracownicy allegro udają,że nie widzą jego wypowiedzi) a widać to w każdej napisanej przez niego wiadomości odjął też wszystkie gwiazdki za zgodność produktu z opisem a zażądał aby nie wysyłać mu paczki i anulować transkację. Skoro nie chcecie usunąć oceny ze względu na ewidentne złośliwe działanie to proszę usunąc ją gdyż jest jest wbrew zasadom, nie można oceniac zgodności z opisem jeśli nie miał fizycznie produktu. Od pracownika dostaję robotyczne odpowiedzi: "Przykro mi, ale niestety nie mogę, mimo szczerych chęci, usunąć oceny kupującego, są to kwestie bardzo trudne do zweryfikowania i tym samym nie mogę podważyć słuszności oceny wystawionej przez kupującego" istna kpina, wszystko jest czarno na białym a pracownicy piszą,że nic nie widzą i tak bardzo ciężko jest to ocenić....

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

petinek_pl
#11 Animator#

Dostałam jeszcze informację od pracownika,że jeśli kupujący anuluje zamówienie ocena jest usuwana. Ale jeśli ja anulowałam na jego żądanie które jest w dyskusji- to nie jest uswuana.......co jest z tym portalem nie tak?? Prosze usunac te ocene! Troche logiki!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Kupujący ma prawo do oceny zamówienia, które nie zostało jeszcze nadane, ponieważ może ocenić w takim wypadku obsługę sprzedawcy. Jak już wspomniałam, mamy konkretne wytyczne co do ocen, które możemy usunąć, a ja nie mogę podważać decyzji ekspertów w tym obszarze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@w_kiwi i ci eksperci nie widzą w tym braku logiki? Jak ktoś może ocenić produkt za niezgodny z opisem jeśli go nawet nie zobaczył? Sprzedawca powinien pozwać kupującego, a potem Was - Allegro, że pozwalacie na takie praktyki. Zwłaszcza, że wszyscy wiemy jak na ocena 1 * wpływa na jakość sprzedaży.

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Oto odpowiedz jaką otrzymałam: "Co do braku odbioru paczki, kupujący wystawiając komentarz każdorazowo muszą zaznaczyć gwiazdki w obu kategoriach, nie ma fizycznej możliwości pozostawienia tych pól pustych. W kwestii oceny zgodności towaru z opisem, kupujący czysto fizycznie jest w stanie taką zgodność ocenić np. na podstawie zdjęć"... czyli według allegro jak najbardziej mozna nie odebrac paczki i ocenic zgodnosc z opisem.. czy to znowu tylko w moim przypadku?

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Wyślij kupującemu przedsądowe wezwanie do usunięcia takiej opinii. Oczywiście ze taka ocenę powinno usunąć Allegro ale wszyscy wiemy jak tu się traktuje sprzedawców, a jak kupujących. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Health___Beauty allegro powinno po wyroku za negatyw na kupujacym dostac pozew za dopuszczanie publikowania takiego chlamu u siebie na platformie skoro mamy podstawe prawna i sad przyznal racje o niesluszne pomowienie nam vs kupujacy to i przyzna nam vs allegro bo oczywiscie wzywalismy allegro do usuniecia szkalujacej oceny towaru ktorego kupujacy nie dostal i transakcji ktorej zawalenia winne jest onebox allegro lub czas dostawy z czary mary osioł stary szklanej kuli allegro

oznacz moderatorów