anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić aukcji z poziomu shopGold

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Witam. Od kilku dni nie mogę wystawić żadnej aukcji z pozomu sklepu shopGold. Nie ma problemu z zaciąganiem aukcji z allegro do shopGolda, ze zmianą cen i ilości produktów, z zaciąganiem zamówień. W momencie gdy wybieram przycisk "sprawdź poprawność przed wystawieniem" wyświetla się komunikat: "

Aukcja zawiera błędy ! Informacje jakie zwrócił portal Allegro:
INTERNAL_SERVER_ERROR Internal server error. Try again in a few minutes.
 
 
maxwet_pl_0-1719074419961.png

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maxwet_pl a pytałeś się twórców programu/aplikacji o błędy 

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

Oczywiście. Wysłano mnie na szczaw. To problem allegro - niech naprawią. ShopGold albo działa w 100%, albo nie działa wcale. Więc jest ok wg twórców. Niech allegro naprawi.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maxwet_pl we wszystkich ofertach 

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

Mam ich dużo, ale we wszystkich które próbowałem i w różnych szablonach. Właśnie rtworzę nowy dla przetestowania

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maxwet_pl nie wiem czy nie lepiej napisać bezpośrednio do pomocy allegro 

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

Pisałem i dostałem odpowiedź. Na szczaw. Ale właśnie udało mi się wystawić aukcję bez szablonu. Dziękuję.

 

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

To chyba jednak wina allegro.  Myślę że coś poblokowali. Przez kilka lat było ok. Okazało sie że udało mi się skonfigurować jeden z 36 szablonów które mam. Wszystkie są identyczne. Pierwszy moduł w tym szablonie (jeśli poprawnie nazywam), to było zdjęcie o wielkości 1MB. Zamieniłem na identyczne tylko mniejsze - 268kb i poszło. Spróbuję w innych szablonach, ale myślę że to tylko to. Ale kilka dni walki to mnie kosztowało. Dziękuję za pomoc. Allegro nie pomogło nic.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@maxwet_pl w mojej aplikacji nie ma takiego problemu ^^ więc chyba jednak błąd nie jest po stronie allegro. 

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

właśnie udało mi się wystawić aukcję bez szablonu. Dziękuję.

oznacz moderatorów

maxwet_pl
#8 Zapaleniec#

To chyba jednak wina allegro. Myślę że coś poblokowali. Przez kilka lat było ok. Okazało sie że udało mi się skonfigurować jeden z 36 szablonów które mam. Wszystkie są identyczne. Pierwszy moduł w tym szablonie (jeśli poprawnie nazywam), to było zdjęcie o wielkości 1MB. Zamieniłem na identyczne tylko mniejsze - 268kb i poszło. Spróbuję w innych szablonach, ale myślę że to tylko to. Ale kilka dni walki to mnie kosztowało. Dziękuję za pomoc. Allegro nie pomogło nic.

oznacz moderatorów