anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe parametry

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Przykładowo ta oferta: https://allegro.pl/oferta/banan-z-kulkami-1-2-10-4-czarny-12878335891

 

Pokazuje średnicę i długość 10mm:

arif_pl_0-1712823059218.png

 

W formularzu wystawiania przy przypisanym produkcie wpisano inne wartości:

arif_pl_1-1712823192242.png

arif_pl_2-1712823231653.png

 

Jak to poprawić i czemu tak się dzieje? Taka sytuacja jest również w innych ofertach.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia danych z pliku? Cały czas znajdujemy nowe błędy w katalogu których nie możemy zgłosić bo nie działa formularz zgłaszania błędów...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@arif_pl Proszę, skieruj to pytanie drogą mailową, w sprawie, w której został przesłany plik. Ja niestety nie zajmuję się tym obszarem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@arif_pl Czy możesz wskazać produkt, który w ostatnim czasie dodałeś bez tego parametru? Wyjaśnię to z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie nasze produkty i wszystkie inne produkty w tej kategorii. Nikt z branży piercing / kolczyki nie ma kodów EAN. 

Sprawdziłem https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/16-stycznia-zmienilismy-wymagane-parametry-w-niektorych-kategor...

Nie ma tam ani kategorii 61110  ani naszej marki. 

oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Oraz kategoria: 257527 🎯

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@arif_pl Podałam rozwiązanie tutaj. Proszę, zapoznaj się z nim.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@arif_pl "Czemu w takim razie, jest napisane OPCJONALNIE? I dodaję produkty bez EAN... 🤬" 

Ponieważ w tej konkretnej kategorii wymagalność parametru EAN jest powiązana z wartością podaną w obowiązkowym parametrze "Marka". Listę marek dla których kod EAN jest wymagany przytaczałem wyżej. 

oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

nie ma tam ani naszej kategorii 61110 & 257527 ani naszej marki. 

oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi  napisał(a):

@arif_pl Przykro mi, ale nie działamy w ten sposób. Sprawdziłam to raz jeszcze i parametr EAN jest obecnie wymagany dla produktów ze stanem "nowy". Bez tego parametru nie ma możliwości, abyś poprawił obecne, czy stworzył nowe produkty.  




 

Czy w obecnej sytuacji nie możemy tak uczynić? @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Ja mam to samo. Allegro olewa zgłoszenia. Ktoś pewnie zapłacił łapówkę żeby pozmieniać produkt i przejąć go na własność, czyli ukraść oceny, komentarze, opinie z 8 lat ciężkiej pracy.

oznacz moderatorów