anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz nadawczy szablon

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, gdzie w nowym formularzu nadawczym mogę wpisać na stałe rozmiary paczek DPD? Teraz do każdej przesyłki muszę wpisywać osobno

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow bardzo mi przykro, ale nie mam dla Ciebie nowych informacji w tej sprawie. Zespół cały czas pracuje nad tą opcją i wkrótce powinniśmy móc już przekazać konkretne informacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Stary widok jest do dziś. Czy jutro będą już dostępne szablony w nowym widoku ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow przykro mi, ale dowiedziałam się, że jutro ta opcja jeszcze nie będzie dostępna. Otrzymałam jednak zapewnienie, że usprawnienie przyspieszające nadawanie przesyłek bez konieczności wpisywania za każdym razem ich wymiarów, pojawi się w ciągu kilku dni. Na pewno dam znać, gdy będzie można korzystać z tej funkcji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Zapewniacie już od dwóch miesięcy. Czy nie lepiej przedłużyć działanie starego widoku ?

 

oznacz moderatorów

gastrotom
#8 Zapaleniec#

Mogliby w ogóle zostawić stare narzędzie a z wprowadzenia nowego zrezygnować. Bardziej skomplikować obsługi nie mogli. Wszystko co powinno być usprawnione albo nie działa albo tego wcale nie ma. Stare wysyłam z allegro było 1000 razy lepsze i bardziej intuicyjne. Osoba odpowiedzialna za ten nowy pier***nik powinna wylecieć z roboty.

oznacz moderatorów

Client:103100114
#8 Zapaleniec#

@ko_alka

Czy nadal są jakieś prace nad nowym "wysyłam z allegro"? Nie mogę powiedzieć że jest "nieużywalne", bo używać się go da, po prostu jest gorsze. Nie chodzi o przyzwyczajenie do zmian, chodzi o to że korzystanie  z niego zajmuję o wiele więcej czasu niż ze starego. 

Przy nadawaniu DPD nawet nie ma już opcji by wydrukować samą etykietę, teraz za każdym musze zaznaczać w ustawieniach drukarki że nie chce drukować dodatkowych dokumentów. Gdzie jest jakiś szablon?

Czy może po prostu serwery do "wysyłam z allegro" generują za duże koszta? I chcecie zniechęcić sprzedających do niego, na rzecz zewnętrznych systemów? Ale zamiast całkowicie ten system usunąć, sprawiacie by ludzie sami z niego zrezygnowali, całkiem sprytna strategia przyznam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103100114 dziękuję za Twoją wiadomość i opinię. Cały czas pracujemy nad nowym widokiem narzędzia i wkrótce pojawią się funkcje, których braki zgłaszacie m.in. usprawnienie przyspieszające nadawanie przesyłek bez konieczności wpisywania za każdym razem ich wymiarów. Poinformujemy Was, gdy tylko te opcje będą dostępne. Przepraszam za trudności i dziękuję za Waszą cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gastrotom
#8 Zapaleniec#

Powinniście wprowadzić to wszystko zanim wyłączyliście starą wersję. Teraz tysiące sprzedawców musi się denerwować przez waszą niekompetencję 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

co z naszym szablonem wymiarów w wysyłam z allegro ?

Informatycy allegro pracują nad tym już pół roku

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ALCkow, niestety, ale prace wciąż trwają. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

baja1999
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj zauważyłem, że z automatu wskakuje waga 31,5 zamiast 1kg więc coś tam pracują, ale niestety jak przeklepiesz 30 paczek o wadze 31,5kg zamiast 1kg to zapłacisz trochę więcej.

Dołączam się do prośby o możliwość tworzenia szablonu, tak samo jak dodanie na stałe numeru konta bankowego do wpłaty., prosiłbym mnie oznaczyć jak coś się zmieni w tej sprawie, pozdrawiam!

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@baja1999 jasne, na pewno będziemy o tym informować 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Proszę się odnieść do wypowiedzi moderatorów z lutego i marca 2022 odnośnie szablonów wymiarów w nowym wysyłam z allegro. Obiecano nam (sprzedawcom) naprawienie braku szablonów i wszystkich innych zgłaszanych problemów do 1 marca 2022. 

Obecnie mamy 14 czerwca 2022 i jedynie co się zmieniło: automatycznie wpisuję się waga 31,5kg w wysyłkach DPD i wybór w drukowani etykiet bez protokołu odbioru paczek. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Kiedy możemy się spodziewać szablonów wymiarów w nowym wysyłam z allegro ?

oznacz moderatorów