anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz wysyłki - nie jestem w stanie tego ogarnąć

MAMY ROZWIĄZANIE!
ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem jak pozostali sprzedawcy Allegro ale ten nowy formularz praktycznie uniemożliwia wysyłanie paczek przez allegro (może o to tu chodzi?:). Generalnie nie widać w ogóle danych nadawcy i przy dodawaniu przesyłki wywala mi błędy już nie wspomnę, że np jak bym chciał wysłać z innego magazynu paczkę to nawet nie wiem jak to przełączyć i gdzie!?Formularz.jpg

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
SuperSklepUM
#8 Zapaleniec#

Aż się boję jak wyłączą starą wersję...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ModnaPani_art Czy zgodnie z komunikatem dodałeś adres nadawcy w Książce adresowej Wysyłam z Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Wysylka.jpgNie bo nawet nie wiem gdzie tego szukać?? Wklejam zrzut ekranu z zamazanymi danymi ale jak widać nie ma nigdzie pola NADAWCA z książką adresową???

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ModnaPani_art Różne ustawienia, w tym książkę adresową w Wysyłam z Allegro znajdziesz w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Ok ale gdzie mam zmienić chociażby dane NADAWCY w tym nowym formularzu?? Nie mam nigdzie "ikonki" wspomnianej KSIĄŻKI ADRESOWEJ!?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ModnaPani_art Cześć. Do ustawień przejdziesz z poziomu zakładki Zamówienia. Kliknij w przycisk Ustawienia w prawym górnym rogu:

ko_alka_0-1643976751235.png

Następnie zobaczysz ustawienia związane z Wysyłam z Allegro, m.in. Książkę adresową. 

ko_alka_1-1643976830227.png

W tej zakładce możesz zapisać wszystkie adresy, którymi posługujesz się jako nadawca. W formularzu nadawczym automatycznie uzupełnione zostaną pola w sekcji "Dane na etykiecie" adresem, który ustawisz w Książce adresowej jako domyślny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów