anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

atarog
#12 Orędownik#

@pogotowie-itnie czytam maili z allegro...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezekrangi - Maciek czy to czemuś ma służyć? Nowa osoba zakłada wątek - zero wcześniejszej aktywności i ma od razu "Wielbiciela" 🙂

Mi nie jest to do niczego potrzebne ( uważam - chyba za Vryko - że ten "ranking" z głównej niczemu specjalnie nie służy) ale skoro wprowadziliście to pewnie macie jakiś zamysł na to...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash 

Może te rankingi mają podbudować nasze ego 😜

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash rangi 1-6 są rangami "pasywnymi", dla tych, którzy w ogóle nie piszą, ale dużo czytają. Natomiast rangi 7-21 to rangi "aktywne", dla tych, którzy uczestniczą w dyskusjach. Stąd ci z Was, którzy piszą, szybko przeskoczyli sześć pierwszych rang. Dalej nie będzie już tak łatwo 🙂

Rangi to jeden z motywatorów regularnego powracania do społeczności. Mogę Cię odesłać do definicji słowa grywalizacja. Rangi to nie tylko kolejne poziomy, ale również benefity - np. możliwość stworzenia sygnaturki, zmiany awataru czy używania html w postach, a w przyszłości być może też niektóre uprawnienia moderatorskie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek A jaki wygląda kwestia powiadomienia ludzi o Społeczności Allegro? Bo nie zauważyłem odpowiedzi.. 😉  I tak, wiem że jest stosowna zakładka w Pomocy 🙂 

A na marginesie - myślicie może o zamykaniu wątków, w których zostało podane poprawne rozwiązanie? 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Vryko będziemy informować o społeczności w różny sposób, w tym i następnym tygodniu. W kolejnych tygodniach ten zasięg będzie się zwiększał. Wolałbym nie obudzić się rano i zobaczyć kilkaset nowych wątków 🙂 Rośnijmy stopniowo. Oczywiście Wy też możecie dzielić się tą informacją tam, gdzie uznacie za stosowne.

Zamykanie wątków rezerwujemy sobie tylko na specjalne sytuacje. Zresztą wątki, w których padła prawidłowa odpowiedź, siłą rzeczy same się kończą.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek 

Ależ Panie Macieju. Chyba nie boi się Pan, że wróci stara ekipa i zaleje forum "niewygodnymi" pytaniami? 😉

Już kilka osób poinformowałem, a co z tym zrobią to nie wiem 🤔

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

I kolejne pytanie - to tak ma być, jak widać na obrazku, czy to błąd systemu? Bez_tytułu_4.jpg

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Tutaj ważne są godziny rejestracji obu kont (niewykluczone, że konto z niższą rangą dostanie awans w ciągu kilku godzin). Gdybym znał loginy obydwu, potwierdziłbym.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek  To by się zgadzało. I na marginesie - mamy kolejną poszlakę 😜

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

jaką poszlakę?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@pogotowie-it Wiemy, że istotna jest także data rejestracji. Chyba na razie najbardziej - skoro inne wartości nie przełożyły się na rangę. Dziwne..

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

Trzeba będzie to rozpracować 😏

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek 

Maciek - znalazłem dzisiaj rano kilka bugów ( i mam nawet zrzuty z ekranu)

- po najechaniu na awatar na głównej otwiera się puste okienko.

- Dając odpowiedz na post ( np Twój) okno odp otwiera się kilka razy

chciałem wrzucić zrzuty ale :

- wstaw zdjęcia nie działa ( u mnie FF)

Mieliście jakieś nocne przygody?? 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash wszystkie te uwagi pojawiały się już wcześniej, zarówno w nocy jak i w dzień 😉 Dlatego zapewniam, że pracujemy nad ich usunięciem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash 

O pustym okienku już dawno pisałem. Przed udostępnieniem tego na świat

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek Coś macie pokopane z tymi rangami. Wygląda to tak, jakby do podwyższenia rangi była brana pod uwagę WYŁĄCZNIE data rejestracji. Ludzie mają już zapaleńców, wielbicieli, a w sumie napisali dwa posty na krzyż. Coś tu nie gra, Panie Macieju... Że już nawet nie wspomnę, że mi osobiście ręce opadają, bo po chorellę się starać, jak można się nie starać i też mieć 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

A co ja mam powiedzieć? To dyskryminacja 😩

@msniezek 

Ja bardzo proszę widełki dla każdej rangi i co jeszcze brane jest pod uwagę 😛

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Vryko szacun za próby ciągnięcia nas za język 🙂 Nie, w rangach nie jest brana pod uwagę wyłącznie data rejestracji. Natomiast w przypadku kilku osób (m.in. Twoim, @pogotowie-it czy @pinsplash 'a) realnie rzeczywiście tylko to się liczy, ponieważ wszystkie inne warunki spełniacie (na razie) o wiele wcześniej 🙂 Każda społeczność składa się z czytaczy, okazjonalnych pisaczy i superpisaczy (jest nawet taka reguła 90/9/1) - Wy należycie do wąskiego odsetka tych ostatnich.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek Chyba będzie Cię trza upić na jakimś spotkaniu...jesteś stanowczo za bystry 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów