anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek 

Ja mam taka cichą nadzieję, że będziesz częściej się tutaj pojawiał, a nie tylko jak ktoś Cię wywoła do tablicy 😉

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pogotowie-it gdyby obecność pracowników była tu bardziej zaznaczona, społeczność zamieniłaby się w miejsce typu "zapytaj pracownika Allegro", a takich mamy już sporo (formularz, czat, ale też choćby nasz profil na FB). Allegro Gadane to przestrzeń, w której użytkownicy Allegro pomagają sobie wzajemnie. Co nie znaczy, że nie będę tu zaglądał 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek

ja to wszystko wiem. Powiedziałem to z pewnym przymrużeniem oka  😉

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Vryko  już też jesteś Zapaleńcem 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplashja chyba byłem równocześnie z Tobą. Tylko @Vryko był chwilę za nami 😉

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek @_HolaOla_ Przy otrzymaniu powiadomienia ( np W Punkt) o kumikat o tym pojawia się dwa razy ( było już zgłaszane, ale ciągle jest)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash 

A nawet 3 razy 😕

oznacz moderatorów

kogut_m
#8 Zapaleniec#

Mógłbyś Macieju ten temat również przykleić podobnie jak Witamy Zaawansowanych Sprzedawców, bo się pomyliłem i sugestię nie tutaj dałem 😉

  1. Przycisk ODPOWIEDZ mógłby być na każdej ze stron tematu, co by się nie cofać do pierwszej strony.
  2. Można by dodać opcję usuwania komentarzy z informacją: "usunięte przez administratora" lub "usunięte przez użytkownika" - bo na przykład chciałbym usunąć odpowiedź na temat, bo źle coś napisałem i się zorientowałem w czas (mea culpa) NA PRZYKŁAD 😉 Mógłby być też podany powód usunięcia.
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@kogut_m 

Usunięcie odpowiedzi do posta by się przydało. Tak samo jak usunięcie posta głównego

@msniezek 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek Jak sam widzisz - ludziska przychodzą a i wracają. Każdego dnia widać nowe/stare nicki. Serio, przydałby się całkiem osobny dział do popitolenia na każdy temat. Teraz mamy kilka wątków powitalnych, a mydli się w każdym. A tak - będzie (mam nadzieję) jakiś większy porządek. I można by wtedy poprzerzucać wątki średnio związane z Allegrowym handlem w jedno miejsce i można by tez napisać, że luźne gadanie odbywa się w Gadalni.. i to egzekwować. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

No to czas na kolejny durny pomysł - wpunkty. A może by tak przydzielać je nie jak na fejsie - bo tak mi się podoba, to se lajknę - a za np. rozwiązania? Wtedy były by coś warte a i świadczyły by o np. fachowości danego odpowiadacza. Bo teraz świadczą jeno o tym, że mam tu trochę znajomych...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Po wejściu w https://spolecznosc.allegro.pl/t5/kudos/kudosleaderboardpage/timerange/one_month/page/1/tab/authors 

nie działa podgląd profili z lewokliku. Można jedynie kliknąć prawym i otworzyć w nowym oknie. 

W10 pro, Chrome.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko dziękuję. Błąd związany z brakiem podglądu profili mamy już zapisany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A szlag by to...i te malutkie szla(g)czki też. No. Ledwo się dokopałem do tego wątku, a nie chcę śmiecić kolejnymi. I owszem, zamarudzę - za mało działów!

Ale ja w sumie nie o tym. Pytanie mam - skąd rozbieżności w "w punkt-ach"? Na karcie głównej jest co innego, niż w profilu. Czy to ma związek z wycofaniem "wpunktów"? W sensie że system zlicza wszystko i pokazuje w profilu użytkownika sumę, łącznie z wycofanymi, a na głównej liczy poprawnie?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Pokaż nam te rozbieżności na zrzutach. Sprawdzimy skąd się wzięły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notOne są od początku i to na każdym jednym profilu z głównej

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash zerknij, czy działa Ci wstawianie zdjęć

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not @Vryko Vryko ma rację - dodawania zdjęć padło ( u mnie Lisek - FF)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@nat_not 

Bez_tytułu_1.jpgChętnie...ale nie działa wstawianie zdjęć 😕  Klikam w aparacik i nic się nie dzieje. Win10, Chrome.

Edit: Po edycji wpisu - działa. W sensie że można dodać dopiero po zedytowaniu. Wtedy otwiera się okno do wklejenia fotki, wcześniej - nie.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

large_sterowiec_allegro_1.jpgTo teścik se strzelę.

Po edycie - cały czas nie działa tutaj dodawanie zdjęć. Działa dopiero po edytowaniu wpisu. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów