anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  nie działa...dalej nie mam ikonek

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba wyłączy adblocka może, albo CTRL+F5 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Jasnowidz?😻...faktycznie pomogło.😀 i to ile tych ikonek jest✌️ a chwilowo z adblockiem miałam tylko 16

To jeszcze mję podpowiedz co zrobić aby przy tym dzwonku z powiadomieniami nie  wyświetlało mi na czerwono skoro wiadomość odczytałam. Od niedawna tak mam,że nie znika

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Ale co pomogło konkretnie, CTRL+F5 (czyli wczytanie strony z pominięciem cache'u przeglądarki)?;>

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere Okazuje się,że pomogło tylko na moment- wyłączenie adblocka. Znów nie mam ikonki z emotkami. Teraz próbowałam ctrl+5 i tylko ikonka mignęła. Nie wiem co jest z tym

 

 

Już wiem!!!!(chyba wiem) Ikonka z emotkami pojawia się gdy okno mam na cały ekran. Gdy ociupinkę zmniejszone- ta jedna jedyna ikonka z emotkami znika😎

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte uBlock temu nie przeszkadza, przynajmniej u mnie, bo cache przeglądarki czyści się regularnie (a dwa jest skonfigurowana tak, żeby nie wczytywała stron lub ich części z cache'u właśnie)😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Jednak nie jasnowidz🤔. Ikonka z emotkami pojawia się tylko przy oknie otwartym na caluśki ekran a tego nie znoszę

a jak edytuję to nawet inne narzędzia można rozwinąc z kropekemotki.png

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Też ostatnio zauważyłem, że podczas edycji posta jest dostępnych kupę innych narzędzi:D
@msniezek dlaczego tak, a nie inaczej?😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba, przeglądarki używa się na full screenie zawsze 😄 jak zamniejszysz za bardzo to przechodzi w tryb tabletu 😮

@Knowhere, anoo 😮 dziwne 😄 z ciekawości wpisałem Knowhere na Steamie i wyskakuje 12 stron, jeden koleś z Wawy z blokadą VAC 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tryb tabletu w przeglądarce? Pierwsze słyszę😛 No, chyba że na W10 takie rzeczy?;>

Zdradzę Ci pewien sekret, tylko nie mów nikomu - nie używam tego samego nicka na więcej niż jednym portalu😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  niestety mam W10 ale czy tablet mi się robi?😮

@msniezek  znów nie zawsze działa wywoływanie ...proszę naprawić

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte dzieścia lat minęło, gdy uczono mnie kompka i mój nauczyciel tak właśnie pokazał, żeby z centymetr zwęzić okno bo wtedy łatwiej na pulpit trafić,żeby zrobić np. notatkę czy dostać się do innych ikonek na pulpicie. I tak mi to zostało, bo faktycznie łatwiej. I nigdy nie mam żadnej przeglądarki na full chyba,że chwilowo muszę. Za bardzo nie zmniejszam - 0,5do 1 cm i tylko tu z tą ikonką z emotkami mam problem. Nigdy tabletu nie miałam, raz na wyjeździe używałam z problemami więc nie wiem czym się to różni

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba, a jakby tak minimalizować okienka 😊

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  za dużo tych okienek do minimalizowania 😄.. czasami nie mieszczą się na belce

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Nie wiem jak w W10, ale w W7 klikasz PPM na pasku zadań i masz tam opcje "pokaż pulpit". Ewentualnie jest też skrót klawiaturowy Windows+M.

Można też tak https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/jak-doda%C4%87-kafelek-pulpit-w-windows-10/9a1...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere To wszystko za dużo roboty. Poza tym nie lubię jak mi miga..a to okienka a to pulpit. Jak 20 lat masz bezpośredni dostęp do pulpitu gdy go kawałek wystaje i dobrze Ci z tym i nie lubisz zmian to nie przestawisz się na inny sposób

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Serio, wciśnięcie Windows+M to "za dużo roboty"? A myślałem, że to ja mam lenia😂

No cóż, skoro to za dużo roboty, to męcz się dalej;]
A ten nauczyciel to chyba sam powinien mieć nauczyciela, skoro dawał takie rady😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere Serio. Może nie samo wciśnięcie tych dwu klawiszków co potem przywracanie tych wszystkich okienek  (a jest ich full) gdy zostaje się na pulpicie.

No i sam wygląd tego forum wtedy jest jak dla mnie dziwny na pełnym ekranie gdy zamiast na całej szerokości widzę pół ekranu to pisanie a drugie pół jest puste, poszarzałe.

Uwierz, nie męczę się z tym a lepiej nie licytujmy się kto jest większym leniem 😁

Nauczyciel był super. Raz chciałam mu tętnicę przegryźć gdy usilnie starał się przerzucić mnie na XP.Z 95 na 98 jakoś łatwiej mu poszło. Z XP długo toczył ze mną bój aż wreszcie byłam zmuszona. Po fakcie przyznałam mu rację, że to był super system. Tak super,że siedziałam na nim aż  do niedawna gdy wszystko przestało działać. Ominęłam za to insze W2000 czy W7
Tak wyszkolił, że pogoniłam wszelkiej maści informatycznych fachmanów i sama nieraz łapałam fuchę w tej branży

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba A po co później te wszystkie okna przywracać?:D Albo po co mieć tyle pootwieranych? Wszystkie są potrzebne naraz?
To może inaczej: PPM na pasku zadań -> paski narzędzi -> pulpit (i wtedy masz ikony z pulpitu otwierane w formie paska narzędzi bez włażenia na pulpit😁).

Jak to ominęłaś W2k i W7? Dwa najlepsze windowsy? Nawet nie bluźnij, ino jedź do piernikowa i sypnij ojcu dyrektorowi groszem na tacę, to może odpuści😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Jak po co przywracać?...ja pracuję na wielu oknach na raz. W tym dwie przeglądarki w których otwarte fyfdziesiąt zakładek nie mówiąc o innych oknach. I wszystko mi na raz potrzebne. Mam ADHD 😃

W2k używałam przy formaceniu bo miało dodatkowe sterowniki a gdy te się zainstalowały po chamsku przerywałam i instalowałam XP. W7 mam zainstalowane na zapasowym kompku ale nie zaglądałam tam od wieków. Nie lubię go i już. Skoro musiałam się pożegnać z XP to wolałam się uczyć już w10 niż starego w7

Ha tfu! Tylko nie wysyłaj mnie do piernikowa.😠 Wszystkie wolne grosze sypię na Orkiestrę

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów