anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

Vryko
#18 Luminarz#

@ifonka-zaba  Jeeeeżuuu!! Dobry 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

No!(cmok obślizgły od żaby) Dobry! a jeszcze lepszy będzie gdy znów nadarzy się okazja do spotkania w Bałtowie o którym tu poczytałam,że wspomniany był.  To było ostatnie spotkanie. A Bałtów wypiękniał od tego czasu...i atrakcji przybyło ( jakże tu dodaje się emoty?) raz mję się cusik otworzyło ale przez przypadek i nie wiem jak to zrobiłam ).Objaśnisz Vrykuś?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A może by tak przestać się wygłupiać i udawać, że nie ma innych serwisów aukcyjnych? Jeśli chcę napisać, że "Am**on jest gupi i ma pchły", albo że "Al_cośtam_pres to **piiip** chłamu i szmelcu - po gwizdek kasować nazwy..? To jakies takie płaskie i mało profesjonalne, jak dla mnie. Nazw się boicie, czy jak? Gryzą? Rozumiem oczywiście zakaz linkowania do konkurencji, ale do jasnej Anielki - nic nie poradzicie na to, że są w sieci inne miejsca do handlu i mają swoje nazwy. I to samo napisze na każdym innym portalu sprzedażowym. Zachowujcie się profesjonalnie i przestańcie kasować nazwy. Bo to śmieszne nieco. 

 

Po edycie - z kasowaniem określenia k.u.p.a szmelcu też przeginacie. Poprawcie plik "badwords" na jakiś normalniejszy..

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Nieprofesjonalne jest pozwalanie na negatywne wypowiedzi dotyczące konkurencyjnych marek - na naszej społeczności. Dziękuję jednak za Twoją sugestię, weźmiemy ją pod uwagę. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud Powinnaś zauważyć, że pisałem to żartobliwie. Ale dla pełnej jasności - chodziło mi o używanie nazw konkurencyjnych marek w normalnej rozmowie. Twój przytyk jest w sumie zbędny. Już pisałem kiedyś - więcej luzu, będzie dobrze 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jak dawno nikt nie pisał w tym wątku. Aż go odkopię 😉 

@msniezek Maćku, a gdzie jest 11 lvl? Bo mam wrażenie, że przelazło nam to płynnie z 10 na 12..? 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vryko ja odpowiem 🙂 z tego, co widzę, spełniłeś wszystkie wymagania liczbowe poprzednich poziomów i wyłącznie czas został tutaj determinantem, dlatego najpewniej od razu przeskoczyłeś na wyższą rangę z ominięciem #11 poziomu.

@msniezek poproszę Cię jeszcze o potwierdzenie moich rozważań 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud E tam. Już ja Was znam. To zwykły kant, ot co!  Zajumaliście ludziom 11 lvl, tym samym pozbawiając ich radości z powolnego, jak żółw, odkrywania kolejnych poziomów wtajemniczenia 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vryko Drogi Sołtysie! Nie może być zbyt kolorowo 😉 Rozgryzłeś nas 😄 

Dobrego dnia!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud od lat, nieodmieniie, ZAWSZE Was rozgryzam. 

PS - miewacie gorzki smak..

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

No niestety, @Vryko , rangi #11 i #12 mają ten sam wymagany poziom stażu, a różnią się wyłącznie poziomem aktywności. A ponieważ nadal jesteś jednym z najaktywniejszych uczestników (chociaż masz coraz większą konkurencję!) - przeskoczyłeś 🙂 Na pocieszenie mogę Ci ujawnić, że ominęła Cię ranga #11 Animator 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek

 Animator, mówisz..? A to nie dlatego, że pojawiają się tu silne skojarzenia z kukiełkami? 😛 Powiedz mi lepiej, kiedy będę mógł ustawić swój avatar, bo obecny wkur...za mnie do łez. No durne są

😛

A w kwestii aktywności - dzielę swój wolny czas (czyli w sumie cały czas...) pomiędzy  sołtysowanie na Allegro, sołtysowanie na FB i granie w WTLO. Czasem wygrywa Allegro, czasem coś innego. 

 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek
Chciałbym zauważyć, że coś popsuliście ostatnią aktualizacją, która miała miejsce dziś w nocy.
Nie dość, że musiałem dodać domenę spolecznosc.allegro.pl do wyjątków we wtyczce Decentraleyes (bo inaczej nie działa przycisk "odpowiedz" pod postami), to nie działa również @ (wywoływanie nicków - teraz trzeba je kopiować albo wpisywać z palca) i zostało dosłownie 16 emotek na krzyż. To zauważyłem na szybko, reszta pewnie wyjdzie w praniu w międzyczasie.
Sprawdzane na przeglądarce (najnowszy FF) bez wtyczek i z wyłączonymi wszelkimi wbudowanymi blockerami (czyli w configu domyślnym), żeby nie było że to coś u mnie.

Poprawicie to, czy tak już zostanie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Co ciekawe myk z @ działa, gdy edytuje się treść posta (emotki też wtedy działają prawidłowo).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Obecnie problemy nie powinny już występować. Przepraszamy za wcześniejsze nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere  Wiemy o problemach i pracujemy nad ich rozwiązaniem, dziękuję za czujność 🙂 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@cloudcloud  Po raz pierwszy miałam ikonkę z emotkami..jak @Knowhere  marudził...ich brak zgłaszałam wcześniej. Teraz @ działa ale emotki znów zniknęły. Co jest tego przyczyną? Kiedy mi powrócą? niechby te choć 16. No i jego nick nie wywołał się

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@ifonka-zaba anulowaliśmy ostatnie zmiany, bo rzeczywiście nie były gotowe do upublicznienia. W tej chwili wszystko powinno być po staremu (w szczególności emotki, @wspominanie innych, brak jest też globusika ze zmianą języka). Docelowo globusik wróci, @wspominanie też oczywiście zostanie, a jedyne co się zmieni to emotki - będą nieco skromniejsze, chociaż te stare też będą działać, tyle że po kodach, np. ☠️ pisana jako [dwukropek]czaszka_i_piszczele[dwukropek].

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

W tym problem, że u mnie nie ma ikonki z emotkami.Jak na załączonym obrazku. Pisałam o tym wcześniej i myślałam,że to się da poprawić.  Teraz przez chwilę byłam szczęśliwa ,że choć ich mało to jednak ikonka się pojawiła. Szczęście trwało krótko. A gdzie te kody można znaleźć?  Ciemna masa jestemgadane.png

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba, już powinno działać 🙂

oznacz moderatorów