anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od czerwca obowiązkowy Orlen ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  rozumiem że od czerwca obowiązkowo w smart będzie 

• Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka 
  • Allegro Automat ORLEN Paczka 

Pytam żeby to dodać wcześniej i sprawdzić jak działa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
drekenzes
#16 Inspirator#

@folkowy-slesin Orlen ma własne samochody do odbioru paczek (białe z czerwonymi napisami i jak byk Orlen paczka, takie podobne do poczty), nawet gdzieś było do sprawdzenia, czy obsługuje dany rejon. 

Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin przesyłki ORLEN paczka będą obsługiwane przez kurierów ORLEN paczka, podjazdy będzie można zamówić w Wysyłam z Allegro. 
W tym wątku w nadchodzącym tygodniu znajdziecie wszystkie pytania i odpowiedzi z webinaru. Dopytuję jeszcze o cenę podjazdu i wrócę do Was również z tą informacją, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin podjazdy i Allegro One i ORLEN Paczka będą darmowe. Jak najbardziej można będzie nadawać przesyłki w punktach odbioru i nadań ORLEN Paczka, można je wyszukać tutaj: https://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/
Poinformujemy o włączeniu programu co najmniej dwa tygodnie przed startem.

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Rewelacja !!!!!

Jeszcze więcej samochodów, jeszcze więcej podjazdów!!!!

Dzięki wszystkim ulepszeniom Allegro z ciągu tego roku z 20-30 przesyłek dziennie zeszliśmy do 5-6 i bywa tak:

1 paczka DPD obowiązkowa

2 Inposty

jakaś Poczta - no ta nie generuje podjazdu, muszę sama na nogach na pocztę zanieść

One DPD (ufff, kurier z DPD zabiera i swoje i Onowe jednym podjazdem)

One UPS - kolejne auto jedzie  po 1 paczuszkę

Czasem FEDEX jak jakiś klient zauważy, że tez za darmo, a nie Smart

I... tadam... Orlen jeszcze do tego.

E- KO- LO- GIA !!!! E- KO- LO- GIA !!!!

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika Link jest nieprawidłowy, bo pokazuje punkty odbioru. Niestety nie w każdym punkcie odbioru można nadać paczkę (tak jest u mnie, 2 punkty odbioru, a można nadawać tylko w jednym). Co więcej, gdzieś Orlen miał możliwość sprawdzenia, czy dany rejon ma odbiory paczek  z podjazdem.

#13 Ambasador#

A tak jeszcze w sprawie odbiorów Orlen.

Uruchomiłam to jeszcze na Shooopee. I jak szybko uruchomiłam tak szybko zdjęłam po tym gdy na kuriera czekałam 4 dni i nikt ani portal sprzedażowy, którego to była dostawa, ani infolinia Orlenu nie potrafiła mi odpowiedzieć: gdzie ten kurier

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes gdy Allegro Delivery wystartuje, ORLEN paczka zapewni odbiory z każdego kodu pocztowego. Czy możesz podać te dwa punkty odbioru i napisać z którego nie można nadać paczki? 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów
ZakupyMaawSport
#10 Popularyzator#

A moralne to wogole zawierac jakie umowy z Orlenem i wymuszac to na wszytkich.?? Ja nawet przez ten zarzad i ich  dzialania tam nie tankuje!!

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@ZakupyMaawSport przecież teraz jest już lepsza zmiana, i będą nowe twarze w Orlenie. A w zasadzie już są 🙂

#2 Obserwator#

Witam!

Co mam zrobić jak Orlen nie obsługuje mojego kodu pocztowego? Właśnie się przenieśliśmy i w poprzednim miejscu spokojnie można było zamówić kuriera, tutaj nie i robi się problem. Czy w takim przypadku można usunąć Orlen paczkę z oferty i nie stracić SMART?

Pozdrawiam

Michał

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć Michał! @omed24 gdy wystartuje usługa Allegro Delivery Kurierzy ORLEN będą odbierali przesyłki z każdego adresu. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów
omed24
#2 Obserwator#

Właśnie tak mi się wydawało, że miało być. Tylko kiedy to będzie? Miałem wrażenie, że od czerwca.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@omed24 

Od 26 czerwca 2024

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@omed24 tak, w czerwcu, ale nie na samym początku miesiąca. Poinformujemy Was o starcie usługi w Aktualnościach

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów
Novamente1
#8 Zapaleniec#

a'propos odpowiedzi @ko_alka na powyższe... lepiej by było przeczytać "wprowadzamy lepszych kurierów i sprawniejszy system" zamiast informacji o zmianie okienka, do którego się będzie składać skargi... co z tego, że wygodniejsze, skoro nie o to chodzi. CZY ORLEN JEST LEPSZYM KURIEREM... TO JEST MERITUM TEMATU

oznacz moderatorów