anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odrzucone oferty

Graf-Tech-sdk
#7 Wielbiciel#

Mam takie pytanie. Dlaczego mona oferta jest ciągle odrzucana z powodu tytułu, a aukcja konkurencji (15183503675) o tym samym tytule przeszła i jest widoczna

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo na Ciebie może już ktoś doniósł a na niego jeszcze nie.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Graf-Tech-sdk Skonsultuję to z odpowiednim zespołem i wrócę do Ciebie z dopowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Graf-Tech-sdk
#7 Wielbiciel#

Mija już któryś dzień i nadal nie ma odpowiedzi. może UOKIK wypowie się w tej kwestii dlaczego taki potentat jak Allegro stosuje podwójne standardy.

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Graf-Tech-sdk  niewykluczone że konkurencja miała oferte wystawioną zanim allegro zaczęło je weryfikować. Weryfikacje ofert rozpoczeto relatywnie niedawno

oznacz moderatorów

Graf-Tech-sdk
#7 Wielbiciel#

Nie jestem pracownikiem Allegro żeby sprawdzać oferty konkurencji lub jakiekolwiek oferty, nie pobieram za to żadnego wynagrodzenia za zgłaszanie ofert, oczekuję jedynie równego traktowania i wykonywania czyli albo znikają wszystkie oferty z niedozwoloną nazwą albo moja jest dopuszczona do obrotu. Jest wtorek, w czwartek wyślę zgłoszenie do UOKIK o naruszeniu przepisów o nierównym traktowaniu podmiotów.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Graf-Tech-sdk Proszę, dodaj zrzut ekranu wiadomości, jaką otrzymałeś w sprawie tej oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów