anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata nie wiem za co 5 gr miesięcznie od 4 lat

MAMY ROZWIĄZANIE!
wklima
#2 Obserwator#

IMG_2141.png

IMG_2140.png

Od stycznia 2020 allegro nalicza mi opłatę w wys 5 gr za: ... no właśnie, nie wiem za co. Dostaje powiadomienia co jakiś czas i zaczyna mnie to irytować, bo z 5 gr zrobiło się 2 zł. Niby nie majątek, ale jak w allegro wpadli ma pomysł, że będą tak wyłudzali opłaty, to razy np. milion osób wychodzi fajna kwota. Poniżej prt screen  z pierwszych kilku rozliczeń i ostatnie. O co chodzi? Ktoś mi wytłumaczy?

IMG_2139.png

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

Nigdy nic nie wystawiałeś na Allegro?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Nawet jakby było coś wystawione to by raz pobrali lub za każde wznowienie ale kwota 5 groszy to jakoś nie pasuje bo jest to najniższa cena za wystawienie na 10 dni więc nawet jakby nadal coś było wystawione to w każdym miesiącu przy automatycznym wznawianiu kasowali by co najmniej 15 groszy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może ta oferta gdzieś wisi, zapytajmy: @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
wklima
#2 Obserwator#

To był mój ostatni raz. Opłaciłem i przeniosłem się na **piiip**. Jestem detalistą, więc od kilku lat na allegro wyłącznie kupuję

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A fakturę dostawałeś? 5 groszy to 5 groszy, każą płacic to niech wystawiają faktury.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oni od niedawana obniżyli próg, teraz to jest 1zł.

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Opłata utrzymaniowa, kiedyś jak coś się nie sprzedało przez rok, to co 10 dni zaczynali naliczać taką oplate. I tak się nazbierało 2 zł za wisząca aukcje. Teraz już tej opłaty nie ma.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wklima przecież to jest opłata utrzymaniowa liczona po roku, co by nie zaśmiecać allegro wiszącymi ofertami, skoro się nie sprzedało do roku to należy ją zakończyć, poprawić opis, zmienić cenę i ponownie wystawić 😄

Wszystko zgodnie z regulaminem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wklima
#2 Obserwator#

Dziękuję za odpowiedzi, teraz wszystko jasne.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@wklima  No przecież jest napisane: opłata utrzymaniowa.

Pamiętam była kiedyś taka opłata i dotyczyła chyba utrzymania oferty sprzedaży, pewnie chodziło o tę kurtkę. Teraz jest drożej ale ponieważ oferta stara to i opłata po starych cenach...🤣

Ja bym to nazwał inaczej, to kara za nieinteresowanie się własnym kontem, dobrze że nikt tej kurtki nie wylicytował, gdyby ktoś kupił byłoby więcej problemów i byłoby drożej.

Radzę wyczyścić konto, zaległości opłacić.

oznacz moderatorów
wklima
#2 Obserwator#

Kurcze, problem. Nie ma nigdzie kurtki, którą mam "wyczyścić". W sierpniu pewnie mi  znowu każą zapłacić 5 gr 😭   Konto mam zlikwidować, żeby mieć św spokój ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wklima Ta oferta jest już w archiwum, natomiast masz zaległą opłatę w wysokości 2,05 zł jeszcze z 4.03.2021. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wklima
#2 Obserwator#

Dziękuję

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Nic nie ginie.

oznacz moderatorów