anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana adresu firmy

AlePiesio
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

Dzien dobry, chciałbym spytać o zmianę adresu firmy w przyszłości. Czy wystarczy zmienić taki adres na allegro w ustawieniach czy również będzie trzeba przechodzić jeszcze raz weryfikację w PayU przy wypłacie środków? Bo nie chce żeby jakieś problemy były bo to z tą weryfikacją ludzie tutaj różne cyrki mieli ...

Jak do dokładnie wygląda? 

W pierwszej kolejności zmienia się adres w CEIDG, w banku , Zusie i na allegro? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Żeby zmienić na Allegro musisz najpierw w urzedach.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@LEW433 wiem wiem w pierwszej kolejności urzędy ale pytanie czy weryfikację w płatnościach na allegro trzeba będzie przechodzić od nowa? Tam się czeka czasem kilka tygodni a wtedy człowiek nie ma żadnych wypłat. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z weryfikacja to nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, to loteria- powinna 3dni a czasem nie wiadomo kiedy się skończy. Pewnie moderacja i pomoc odpowiedzą Ci o 3dnaich ale...😕

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio każda zmiana danych jest weryfikowana przez operatorów płatności PayU i P24. Dlatego może się zdarzyć, że operator poprosi o dokument lub wyjaśnienie - w takiej sytuacji nasz support niezwłocznie Cię o tym poinformuje. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@RaBarbar_ka o jakim dokumencie mówimy? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Może to być na przykład dowód osobisty. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@w_kiwi dzięki za odpowiedź ale mam pytanie w jakim celu ten dowód osobisty? Ja chciałbym zmienić adres firmy więc nie rozumiem po co miałbym dowód pokazywać? Na dowodzie nie ma adresu zamieszkania a co dopiero adresu firmowego 😀

Czyli rozumiem że przy zmianie adresu firmy , będę musiał przejść weryfikację dotycząca wypłat  jeszcze raz? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Na podstawie dokumentu tożsamości właściciela firmy operator będzie mógł zweryfikować dane w GUS oraz CEIDG. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

@AlePiesio Weryfikacja może być w każdej chwili, a tu istnieje uzasadnienie.

oznacz moderatorów