anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Orlen Paczka - dostawa w sobotę w ramach Allegro Delivery

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Czy Orlen w ramach Delivey dostarcza przesyłki BEZ SMART !!! w soboty ???

0ad3ec10-6b6e-11ef-ac2a-233d43fbc832

c75e8b30-6c20-11ef-9731-97aec8d25a01

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A tak szczerze czy tu coś może dziwić ? Jeszcze trochę to może i w niedzielę będą deklarowali dostawę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 wiem gdzie jestem i oczekuję jednoznacznej odpowiedzi od Moderatorów , nie pierwszego Orlena nadaję w piątek i zawsze przewidywana dostawa była na poniedziałek , te o...smartane również . Dzisiaj wywaliło takie kwiatki więc pytam bo może trzeba się przyszykować na komplikacje .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Tak, Orlen od kilku tygodni już dostarcza w soboty, pytanie na ile jest skuteczny, ale u mnie na razie na 100%

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt ok , nigdzie o tym nie informowali i pierwszy u mnie przypadek , zaczekam jednak na wypowiedź moderatorów ,  przyda się potwierdzenie . Jeśli chodzi o skuteczność - nie mam zastrzeżeń , na drugi dzień wszystko u klienta , wiele tego nie ma , ale obsuwa jeszcze mi się nie przytrafiła , tylko patrzeć Inpost da ripostę .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@mdrogeria ja też się dowiedziałem od baby w kiosku, w którym paczki nadaje. 

i z gazet, https://www.pap.pl/mediaroom/orlen-paczka-dostarczy-przesylki-w-weekendy-i-niedziele-handlowa 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Po pierwsze, złego słowa nie powiem o Orlenie. W ramach Delivery ta usługa ma sens. Zresztą widziałem że też nie narzekasz. InPost  w soboty wozi wszystko od lat.. Skoro kurier i tak jedzie to bierze wszystko.

Ja wróżę Orlenowi dużo dobrego. Kilka zdań na temat dwóch usług "pocztowych państwowych". Prezes Poczty Polskiej narzeka że go rząd bierze od tyłu (tu chodziło mu o Orlen), trochę go rozumiem. Poczta ma tysiące innych, krajowych obowiązków. Nie wiem czy realnie one są potrzebne, czy jakieś przepisy międzynarodowe nie regulują pewnych spraw, nie znam się na tym.

Kończąc. Wydaje mi się że PP ma dalej udawać że jest i nadal będzie dotowana a Orlen będzie rósł w siłę i będzie miał dużo więcej dofinansowań.  Martwi mnie ten Orlen tylko w kontekście Rafała Broszki. Nie potrzebnie polskiemu przedsiębiorcy robi się pod górkę, na szczęście Rafał już zdobywa Europe. Jemu z tego całego grajdoła życzę najlepiej!!!!

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Dostarcza od kilku tygodni.

Zrzut ekranu 2024-09-6 o 10.51.13.png

https://www.orlenpaczka.pl/

 

oznacz moderatorów