anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Patologia zwrotów, co na to Allegro?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  
Jak to możliwe, że kupujący będący spółką z o.o. zgłasza za pomocą systemu Allegro zwrot zamówienia?
Na jakiej podstawie, skoro nie jest konsumentem? Możecie mi to wytłumaczyć co tu się odjaniepawla?


oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep może ale Ty nie musisz się na to godzić, tak samo w sklepie internetowym też nie zabronisz wysłać towaru z wypełnionym odstąpieniem a to czy przyjmiesz zależy od Ciebie 😄

Kupujący ma komunikat a że go ignoruje to inna sprawa 😞

Zrzut ekranu 2024-06-26 181003.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A moze ma prawo, system Allegro nie jest doskonały.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/zwroty-towar%C3%B3w/m-p/814241#M166747

 

@LEW433 mimo, że kupujący w ofercie zaznaczył, że nie przyjmuje zwrotów od firm

allegro wyświetla przy zwrocie komunikat podany przez @kostas11 

Kto tu, z kogo robi przysłowiowego debila?

 

Zauważcie, że w poprzednim przypadku nikt merytorycznie się z allegro nie wypowiedział,

nie masz tutaj @atechnik_sklep liczyć, że ktoś z allegro zacytuje przepisy.

 

Ten tekst to dupochron ze strony allegro, nie ma nic wspólnego z 

merytorycznością obsługi sprzedawcy i kupującego.

 

ten tekst wyświetliło allegro w opisywanym przeze mnie przypadku i co nawet moderator w dyskusji go nie zauważył. Ja mam dzisiaj kolejny przypadek w tym stylu

 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro pogubiło się w tym wszystkim, za dużo zaczęli mieszać i "przesolili" zupę.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#


@RED Wiem, że nie mam co liczyć na merytoryczną odpowiedź od Allegro bo dają ciała takim załatwianiem sprawy a dodatkowo nic nie mają na swoje usprawiedliwienie.

Napisałem w tytule - patologia zwrotów a powinno być "Patologia zwrotów Allegro". Zmówienie złożone, zrealizowane a teraz ktoś wymyślił sobie - "klikne se" (bo mogę) i będę domagać się zwrotu środków bo coś mi nie spasowało. 


oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep ( to nie jest żadna złośliwość ) ale jaki masz pomysł na rozwiązanie tego problemu ? jak to ogarniasz w sklepie internetowym ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów