anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty towarów

RED
#21 Demiurg#

podaję przykład

Kupuje Kowalski

podaje dane do faktury na firmę Nowaka

wystawiamy dowód zakupu na Firmę Nowaka

wysyłka na adres iksińskiego

 

odstępuje od umowy Kowalski

 

piszemy, że nie przyjmujemy zwrotów od firm, że nie zgadza się beneficjent rzeczywisty umowy

allegro twierdzi, że ma prawo odstąpić od umowy

i nakazuje bez wystawienia korekty zwrócić mu wpłatę

grożąc blokadą konta

 

czy ktoś w allegro rozumie przepisy?

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62

az1rael
#21 Demiurg#

@RED kreatywna interpretacja regulaminu użytkownik sprzedawca "do bicia i winienia że żyje... jeszcze to podkręćmy śrubę", kupujący "boska istota wydająca pieniądze której należy się bezwarunkowe uwielbienie i ma zawsze rację" 😄

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@az1rael interpretacja regulaminu allegro jest niestety trochę inna i to jest smutne- sprzedawca nigdy nie ma racji, kupujący też ale allegro ma zawsze rację i każdy zwrot ma kończyć się zwrotem wpłaty niezależnie od woli obu w/w stron

Właśnie allegro mi napisało wprost, że jak mam odstąpienie woli od kowalskiego to nowak prawidłowo odstąpił od umowy, w poprzednim poście ten sam moderator napisał, że fajnie, że chcę na prośbę kupującego wymienić towar na inny (mnie tam wsi rawno jak mówią Ukraińcy)

bo faktury nie musimy ruszać i możemy to zrobić bo nie uznaliśmy przecież takiego odstąpienia

 

Już mi się nie chce odpisywać moderatorowi co jest jest jednoznaczne odstąpienie woli i co to prawnie znaczy. Kogo zatrudnia allegro?

 

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@RED mhm a jakby tak zakończyc to z protect i odpalić im skarbówkę?

oznacz moderatorów