anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwszy negatyw

gadzet4us_pl
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich

Moja sprawa wygląda następująco, dziś otrzymałem pierwszego negatywa. Od razu usiłowałem skontaktować sie z kupującym telefonicznie, lecz tel wyłączony. Sprawdziłem transakcje i ku mojemu zdziwieniu do zakupu nie doszło , gdyż płatność nie została zakończona wiec towaru nie wysłałem. Transakcja poprostu się nie odbyła, było to 20 września. Dnia dzisiejszego kupujący wystawił opinie negatywną , z komentarzem dotyczącym jakości produktu, którego defakto nie otrzymał. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, idzie coś z tym zrobić? Kontaktowałem się w tej sprawie z allegro , lecz nie chcą usunąć komentarza.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@gadzet4us_pl Średnio możesz coś zrobić, lepiej i zdrowiej się pogodzić.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Bo może.

Allegro Ci w tym nie pomoże, jak zwykle. Wciąż tu się zdarzają takie wątki. Można poprosić kupującego o usunięcie...ze skutkiem niewiadomym.

Najprościej się przyzwyczaić. Wiem, że pierwszy raz boli...ale da się z  tym żyć. 

PS - możesz też podać "kupującego" do sądu. Bywały takie przypadki, poszperaj w google. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gadzet4us_pl odpisz na niego i zapomnij po roku zniknie, lub załóż mu sprawę w sądzie jak wygrasz allegro usunie zgodnie z wyrokiem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

napisz do allegro dlaczego allegro pozwala na publiczne szkalowanie prze człowieka który nie wykonał umowy i unika kontaktu

jak trafisz na dobre serce admina to ci usunie ten komentarz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gadzet4us_pl Allegro usunąć nie chce, bo nie zna rzeczywistego przebiegu transakcji. Być może klient miał powód aby nie płacić. Mógł obejrzeć taką rzecz w innym miejscu lub otrzymał o niej dodatkowe informacje po zakupie, dlatego tak ocenił.

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Ręce opadają.... czy Ty zastanawiasz się nad tym co piszesz...

Czyli wg. Ciebie każdy może mieć nowe hobby. Będzie sobie na Allegro kupował nie płacił i wystawiał negatyw w końcu mógł, gdzieś ten towar zobaczyć, ale sobie poczytać opinie innych.

Jeśli nie doszło do transakcji klient nie zapłacił za towar, co oznacza, że towaru nie otrzymał, to Allegro powinno usunąć taki komentarz. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@FH2020 Ale nie usunie. Zapłata i otrzymanie przesyłki nie jest warunkiem wystawienia oceny. Allegro to powinno pewnie w ogóle zlikwidować komentarze? Na Lokalnie można sprzedawać, tam ich nie ma.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 no to czemu allegro przy anulowaniu blokuje możliwość wystawienia komentarza ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Blokuje niesłusznie, podobnie jak niesłusznie blokuje Dyskusje.

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

I tu się mylisz komentarze, to super sprawa i właśnie przy ocenie poniżej 5 powinny być obowiązkowe by sprzedający wiedział, co jest nie tak i co poprawić. Miłego dnia:)

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Czasem mam wrażenie że kompletnie się zatraciłeś w popieraniu kupujących nawet jak nie wiesz jaka jest sytuacja, a w skrajnych wypadkach ( jak ten) Twoje sugestie ocierają się o granice absurdu.

Mógł obejrzeć taką rzecz w innym miejscu lub otrzymał o niej dodatkowe informacje po zakupie, dlatego tak ocenił. - ale nie TĄ KONKRETNĄ RZECZ, od TEGO SPRZEDAWCY. A tego dotyczy rzetelny komentarz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Tak, bo ta konkretna rzecz była specjalnie zamówiona przez sprzedawcę u producenta, jest wykonana lepiej, z lepszych i droższych materiałów, zapakowana w złote pudełko, masz racją 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 A jeżeli tak jest?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Jeśli tak jest, to masz rację, ale tak nie jest 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash  Tak jak jej stal. Mogła być zamówiona z lepszych materiałów- komponentów, a nie z plasteliny. Przez co teraz nie ma roboty i wzięła się za psychologię na All.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów