anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączyliśmy twoje oferty z produktami

dawal50
#14 Krzewiciel#

Na podstawie parametrów, które jednoznacznie definiują produkt, połączyliśmy Twoje oferty z produktami.

Takiego maila otrzymałem, po otwarciu linku widzę 2 oferty które były już wcześniej przeze mnie połączone z produktem, czyli chyba nic nie zostało połączone.

Mam pytanie do moderatorów na możliwe przyszłe zdarzenie @_HolaOla_ @msniezek @cloudcloud 

Czy allegro będzie odpowiadać za to, że połączyło ofertę z produktem który został błędnie stworzony? Co jeśli allegro połączy bez mojej zgody ofertę z produktem który nie pokrywa wszystkich parametrów z mojej oferty? Np produkt gry który ma podaną wersję PL, mimo że na rynku taka nie istnieje i w ofercie mam tylko wersję angielską, a mimo to połączy bez mojej zgody z produktem z wersją PL? Allegro usunie komentarz negatywny przy niezgodności z opisem?

Nie widzę żeby była opcja porównania w przypadku połączenia bez mojej zgody z produktem, czy wszystkie parametry były takie same jak w ofercie. Połączy a ja mam od nowa w katalogu sprawdzać każdą połączoną ofertę (o ile będę wiedział które zostały bez mojej zgody połączone) czy dany produkt ma dobre wszystkie parametry, bo nie wiem które zostały usunięte/dodane błędne/podmienione na błędne? To jakiś absurd

Jeśli ma bez mojej zgody łączyć to powinno nic nie zmieniać w parametrach i być napisane że wszystkie parametry były zgodne z moją ofertą, a jeśli produkt miał mniej parametrów niż moja oferta to powinno dopisać do produktu moje parametry (nie powinno zmniejszać ilości parametrów tylko dlatego że produkt miał mniej parametrów niż moja oferta).

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Skoro tak o mnie się martwisz, to po prostu możesz mi pomóc🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, a nie potrafisz poradzić sobie z broszką?🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Potrafisz potrafisz, ale w tandemie zawsze raźniej, bo co dwie głowy, to nie jedna🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, dwie głowy pomydlić, to dopiero wyczyn. Zwracam honor - potrafisz😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No więc sama widzisz, że musisz to zobaczyć😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, wrzuć nagranie, wszyscy chętnie popatrzą, a może na jakiegoś Oskara się załapiesz🤣🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, thanks, nie jestem fotogeniczny, a za kamerami nie przepadam😏
Poza tym ja wolę bardziej kameralne imprezy😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, a już myślałam, że ci opchnę jakąś kamerkę, mam na zbyciu taką porządną, profesjonalną😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Aha, ciekawe do czego była Ci potrzebna😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, same nudy, konferencje, operacje na jeszcze żywych ludziach😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Konferencje, operacje... mówisz, że tak to się teraz nazywa😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, jak zwał, tak zwał, a interpretować można dowolnie🙃

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Prędzej zawał, a nie zwał😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, Zawał? Co ci się zawala?😳

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A ja wiem co tam się zawali przy tej Twojej kamerze😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, jest chyba ciężka, więc może coś zawalić😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No więc sama widzisz😛

PS PeWu😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

Tak zgadzam się 100% i nie wiem dokąd to błędne koło mknie

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ nie odpowiedziałaś na najważniejsze pytanie autora - kto ponosi odpowiedzialność za błędne powiązanie oferty z produktem? Czy Allegro usunie negatywny komentarz i pokryje koszty obsługi zwrotu?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 @myslenie-szkodzi Nie powiązujemy automatycznie oferty z produktem, jeżeli parametry nie są zgodne w 100%. Jeżeli zaakceptujecie sugestię powiązania lub wybieracie produkty w procesie wystawiania/edycji oferty, wówczas wyrażacie zgodę na umieszczenie parametrów produktu w Waszych ofertach. Po wyrażeniu zgody jesteście odpowiedzialni za ewentualną niezgodność parametrów towaru z parametrami w powiązanej ofercie. Od zeszłego tygodnia umożliwiamy również edycje wszystkich parametrów poza "Podstawowymi parametrami" z zachowaniem powiązania produktu z oferta. Poza tym, każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie, więc jeśli te teoretyczne sytuacje, które opisujecie będę miały miejsce, koniecznie nam je zgłoście. 

@Kasiulki2 Na chwilę obecną w naszej bazie nie tworzymy kilku produktów z tym samym kodem EAN, ale przypadek, który podniosłaś to istotny temat, dlatego uważnie go badamy i jeśli zapadnie taka decyzja, dodamy taką możliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów