anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączyliśmy twoje oferty z produktami

Kasiulki2
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_

Nie tworzycie? I dobrze, są inne sposoby. @jacek_kulakowski mądrze zasugerował plany rozluźnienia powiązania pewnych parametrów z produktem - chodziło mi przede wszystkim o rok wydania książki.

Wchodzę ja wczoraj w formularz wystawiania - i co widzę? Rozluźnienie... Można sobie wybrać ręcznie wydawnictwo (!!!) bez utraty powiązania z produktem.

Totalny bezsens w sytuacji, kiedy częścią kodu ISBN/EAN jest właśnie kod wydawnictwa. Nie ma opcji, żeby ten sam tytuł wydany przez dwa różne wydawnictwa, choćby i w tym samym roku (zdarza się) miał identyczny ISBN.

Dlatego uprzejmie proszę o przyspawanie wydawnictwa z powrotem - zawsze mogę wtedy zgłosić błąd w produkcie - a w zamian o uwolnienie roku wydania.

Wydawnictwo - parametr podstawowy. Rok wydania - parametr niepodstawowy. Będę wdzięcznasmile

Odpowiedz
Ładowanie...

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@Kasiulki2 Dziękuję za Twój postulat i opinię, przekazałam je już do Jacka i zespołu odpowiedzialnego za zmiany w tym obszarze. 

Ola
   Moderator

Odp.: Połączyliśmy twoje oferty z produktami

RLis
#10 Popularyzator#

Litości, jak tak można - zepsuliście mi wiele ofert powiązaniem z produktem.

Teraz muszę siedzieć i to naprawiać.

Dla przykładu: wystawiam wiele specyficznych bezpieczników, wiadomo że są na różne wartości amperażu, od 3A do 25A, nie muszę chyba dodawać że zmiana wartości bezpiecznika ma kolosalne znaczenie dla jego ewentualnego zadziałania i dla zabezpieczanego sprzętu.

Ale powiązaliście mi bezpiecznik 3A z 12A, 5A z 10A itd...

Jeśli klient zamontuje niewłaściwy i uszkodzi sprzęt za kilka tysięcy to kto za to odpowie? Pewnie będzie to wystawiający 😞

A żeby było śmieszniej  to w żadnej z tych ofert nie wpisałem EANa

Odpowiedz
Ładowanie...

RED
#17 Koryfeusz#

gdyby polskie panstwo nie byto z kartonu

to za takie numery uke uokik czy inspekcja handlowa  lub inne organy kontrolne

skutecznie zajechały allegro

szczytem bezczelności jest modyfikowanie przez serwis ofert sprzedawcy a następnie twierdzenie,

że nie ponoszą za to odpowiedzialności

lub usuwanie ofert bo sprzedawca polemizuje np: w regulaminie z takimi głupotami allegro

takich tematów jest więcej - system komentarzy, dyskusje, wysyłane maile do Kupujących, czy też różna prezentacja treści dla Kupującego i Sprzedawcy

polecam mały protest, każdy większy sprzedawca ma produkty których nie ma w bazie - wpiszcie kod ean a w parametrach słowa "allegro łamie polskie prawo"

jak takie produkty z opisami pojawią się w ich bazie produktów, która jest budowana cięzką pracą sprzedawców za darmo - to może ktoś tam pójdzie po rozum do głowy

Odpowiedz
Ładowanie...

danielloss
#8 Zapaleniec#

Wy jesteście poważni ? Napisaliście na stronie, że pasuje do tego modelu samochodu, o tej mocy i kodzie silnika.

w dziale motoryzacja połączyliscie przepływomierz z listą aut do których dana cześć pasuje - pewnie zaciągnięte to jest z katalogów zew. - Pracuję w tej branży 20 lat i wiem, że katalogi maj wiele błędów. Wymuszacie wręcz łączenie aukcji z waszymi katalogami/ opisami technicznymi  ! Wklejony cytat - powinien byc automatycznie przekazywany do was . Kto za te błedy poniesie odpwiedzialność ? kto pokryje koszty ? Ukrywa się kontakty do sprzedwacy, a mało rozgarnięci klienci kupują w ciemno, sugerując się waszymi doklejonymi opisami !

Odpowiedz
Ładowanie...

7YP6K
#12 Orędownik#

@danielloss Zdanie Allegro jest takie: 

Kto jest odpowiedzialny za niezgodność parametrów towaru z parametrami w ofercie w przypadku błędnego powiązania oferty z produktem?

Nie powiązujemy automatycznie oferty z produktem, jeżeli parametry nie są zgodne w 100%. Jeżeli zaakceptujesz sugestię powiązania lub wybierzesz produkt w procesie wystawiania/edycji oferty - wyrażasz zgodę na umieszczenie parametrów produktu w Twojej ofercie. Po wyrażeniu zgody jesteś odpowiedzialny za ewentualną niezgodność parametrów towaru z parametrami w powiązanej ofercie.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-powiazac-oferte-z-katalogiem-produktow-allegro-9d7YqWEXnHP#...

Odpowiedz
Ładowanie...

danielloss
#8 Zapaleniec#

powiązane zostało automatycznie- (w mailu powiązaliśmy Twoje produkty)-

Produkt został dobrze powiązany, ale dane techniczne - w tym przypadku lista aut do , których pasuje nie do końca jest prawidłowa.  Wymaga się  aby jakiś procent produktów  był powiązany !

Odpowiedz
Ładowanie...