anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponad tydzień czekam na rozwiązanie sprawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, ostatnia odpowiedź 2go października od doradcy Allegro numer sprawy 45071667. I cisza pomimo przypominania się sprawa nadal w toku. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@e-hurtelektro Przykro mi, że już tyle czekasz, ale sprawa oczekuje na swoją kolej. Sugeruję, abyś nie wysyłał kolejnych wiadomości w toku wspomnianej korespondencji, ponieważ zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafią. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#

Sprawa dotyczy zawalonego podjazdu przez inpost, czekamy na usunięcie zamówień z badania jakości. Jak tak dalej pójdzie to nic nie załatwicie, bo minie 30 dni i same się wykluczą..

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

5000 pracowników Allegro jest zawalonych robotą, czyli świadczy o tym, że portal sobie już nie radzi. Trzeba czekać. Mnie też nie odpisują już zupełnie.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tydzień i już " wielkie halo " Ja czekam od ponad  18 miesięcy przypominając się przynajmniej dwa razy w miesiącu i nadal cisza!

oznacz moderatorów
e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#

Witaj, kolejne 4 dni bez odpowiedzi. Czy ktoś może "popchnąć" tą sprawę?

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@e-hurtelektro przepraszam, że długo czekasz na odpowiedź. Zainterweniowałam właśnie, w Twojej sprawie. 

oznacz moderatorów