anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązane oferty a wystaw podobną

MAMY ROZWIĄZANIE!
Anita_AA1
#8 Zapaleniec#

Po dzisiejszej kolejnej zmianie allegro ręce mi opadły.

Powiązałam oferty. Teraz jak chcę wystawić podobną(sprzedaż bielizny, jeden model w różnych rozmiarach) nie mogę zmienić rozmiaru. Do jest do bani! Jak to zrobić, aby nie wystawiać od zera każdego rozmiaru.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Anwo123000
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem. Podpinam się pod obserwowanie postu.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak tak dalej będą ulepszać swoje rozwiązania to wszystkich zniechęcą do wystawiania na swoim portalu .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Anita_AA1 Opisz dokładnie co dzieje się w momencie, gdy próbujesz zmienić rozmiar w formularzu. Czy pojawia się błąd? Czy pola w ogóle nie można edytować?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Anita_AA1
#8 Zapaleniec#

Nie ma możliwości zmiany rozmiaru, bo oferta jest już powiązana i jest model i rozmiar. Wychodzi na to, że muszę wystawiać wszystko od ZERA. Dokładnie miałam załadowane zdjęcia modelu i poprzez wystaw podobną zmieniałam opis, rozmiar . Albo w drugą stronę kiedy przeskawiwałam na inny model, miałam aukcję np. rozmiaru 34d i zmieniałam zdjęcia i tylko mały fragment z opisu

oznacz moderatorów
Anita_AA1
#8 Zapaleniec#

Na ten moment jednak nie ma innej opcji, jak kliknąć "Wystaw podobną" później usunąć produkt z oferty i zaznaczyć na dole "Przy wystawianiu stwórz jednocześnie produkt". Utworzymy kolejny produkt (nowy rozmiar) w  bazie. Ale tak nie powinno być.

oznacz moderatorów