anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia od Allegro - problem z zabezpieczeniami

MAMY ROZWIĄZANIE!
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Dzisiaj po godzinie 10 zaczął pojawiać się problem z powiadomieniami z Allegro. Coś nie tak poszło chyba w zabezpieczeniach i cyfrowym podpisie wiadomości.

Po pobraniu wiadomości w kliencie poczty mam taki widok:

błąd mail1.png

Jak natomiast dam "otwórz wiadomość" to zamiast polskich znaków są skandynawskie.

błąd mail2.png

Dotyczy wszystkich powiadomień od Allegro (wznowienia ofert, dyskusje, wysyłki itd.).

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marrrro77 @medalik_2009 @RED @davis-SS @AQUASYSTEMS dziękuję za Wasze zgłoszenia. Zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. 
Gdy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie wrócę do Was. Na razie muszę poprosić Was o cierpliwość. 

AKTUALIZACJA 1.04.2022 9:13:
Znaleźliśmy przyczynę oraz rozwiązanie problemu. Powiadomienia powinny już przychodzić w prawidłowej formie. Dziękuję za Wasze zgłoszenia!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika gratuluję wyręczania użytkowników i oznaczania własnego postu jako rozwiązujący sprawę, gdzie tak naprawdę niczego on jeszcze nie rozwiązał. Komedia.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 samo oznaczenie posta jako rozwiązania nie sprawi, że zapomnę o Waszych zgłoszeniach. 
Zwróć proszę uwagę na to ile wiadomości pojawiło się w wątku. Kiedy ktoś "nowy" wejdzie w niego to najważniejsza informacją jest taka, że jest to problem techniczny i zespół pracuje nad jego rozwiązaniem. To również ten wpis będę aktualizować, gdy tylko pojawią się nowe informacje. Moje działanie nie ma na celu zbicia z samą sobą piątki i poklepania po plecach, tylko ułatwienie nawigacji po wątku wszystkim, którzy będą mieli podobny problem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika nie wiem co tam wymyślili Wasi magicy z działu technicznego, ale ostatni mail z problemem z zabezpieczeniami mieliśmy o godz. 14:58. Niech więc już bardziej nie poprawiają. 😜

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

U nas się poprawiło dzisiaj.

oznacz moderatorów
a-term
#2 Obserwator#

mamy 25/04/2023 i znowu pojawia się ten sam problem

oznacz moderatorów
sellout2007
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam , od wczoraj ten sam problem u nas....

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@a-term @sellout2007 Czy możecie przesłać mi przykłady powiadomień, w których ten problem występuje? 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sellout2007
#8 Zapaleniec#

sellout2007_0-1682505710446.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sellout2007 podaj mi proszę więcej szczegółów. Czy informacja o zabezpieczeniach pojawia się także w treści maili? Jeśli tak, to jak dokładnie wyglądają? Przekażę Twoje zgłoszenie do dokładnego sprawdzenia przez zespół techniczny, ale potrzebuję więcej informacji niż fragment zrzutu ekranu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sellout2007
#8 Zapaleniec#

sellout2007_0-1682518233736.png

 

Wygląda na to że jest już OK , mieliśmy tak na wszystkich mailach od allegro...  Najgorzej, że niektóre maile były od razu przeczytane....  Kiedyś już to się zdarzyło...

oznacz moderatorów