anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PragmaGo nie przelewa środków na konto sprzedajacego

Chemia_DE_Bydg
#8 Zapaleniec#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Witam serdecznie czy ktoś miał problemy z płatnosciami PragmaGo gdyż u mnie pierwszy raz ma taka sytuacja miejsce, klient dokonał 4 zakupów w dniu 26.06.2024 środki za 3 zamówienia (status opłacone i widnieje kwota i godzina) nie dotarły do mnie ,nr zamówień: 33363b60-33a4-11ef-b489-2b9e170327b1 ; f1d18260-33a3-11ef-b489-2b9e170327b1 ; a87c77f0-33a3-11ef-9706-71e14f1a1f70. Za jedno o nr 9ba25c20-3394-11ef-89c6-6573765bf20e środki zostały przelane pozostałych kwot brak . Allegro zostało powiadomione ale brak odpowiedzi czekaja na odpowiedż od PragmaGo ale im sie najwidoczniej nie spieszy. Może ktoś ma jakieś sugestie aby pomóc?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Chemia_DE_Bydg przykro mi, ale musimy poczekać na odpowiedź od PragmaGO, napisałeś do nas w tej sprawie dzisiaj, przed chwilą, więc muszę poprosić Cię o cierpliwość. Płatność jest realizowana zwykłym przelewem. Czas księgowania przelewu tradycyjnego to 1-2 dni robocze – w tym czasie środki zostaną odnotowane na Twoim rachunku.Potwierdzeniem zapłaty jest status płatności Opłacone w zakładce Zamówienia. Dlatego możesz realizować zamówienie.
Gdy tylko otrzymamy odpowiedź od PragmaGO napiszemy do Ciebie w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Chemia_DE_Bydg
#8 Zapaleniec#

Dla jasności pierwszy kontakt z allegro był wczoraj , drugi ponownie dzis i informacja na allegro gadane sadziłem ze są tutaj osoby z pragmago gdyż pisałem na ich czacie takze ale niestety skoro firma ma na gogle tak niskie oceny nie ma sie co dziwić ze tak pracują, jak by byli na własnej działalności i wynagradzani za wyniki , uczciwość i rzetelne podejście do klienta może byłaby inna rozmowa. Dlatego wyłączyłem tą usługę na tą chwile czytąjac opinie innych osób w jaki sposób PragmaGo podchodzi do nas sprzedających odechciewa się sprzedaży w ten sposób

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Chemia_DE_Bydg widzę, że przelewy dotarły, tak jak pisałam, czas księgowania przelewu tradycyjnego to 1-2 dni robocze. Cieszę się, że sprawa rozwiązała się pomyślnie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów