anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc Allegro i nie tylko

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

@@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ mam do Was prośbę. Skontaktujcie się proszę ze mną telefonicznie bo chciałbym poprosić o m.in.odroczenie płatności a także jakieś grupowe poinformowanie moich klientów o braku możliwości wysyłki i zwrocie im pieniędzy za już opłacone zamówienia. W nocy z piątku na sobotę mieliśmy pożar. Spłonęła połowa budynku, wraz z dużą częścią towaru. Ja leżę poparzony w szpitalu. Mam oparzoną głowę, szyję, plecy i obie ręce (najbardziej powyżej łokci). Zanosi się na dłuższe leczenie. Żona z dziećmi są gdzieś w lokalu zastępczym. Obecnie nie mam jak zrobić przelewów i ogarnąć tematów z Allegro. Dlatego prosiłbym Was o kontakt telefoniczny bo ciężko mi pisać, a nie chcę aby pojawiły się zaraz jakieś dyskusje czy negatywy.

Jednocześnie jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem mojej firmy to również proszę o kontakt. Nie dam już rady ponownie wznowić sprzedaży, tym bardziej, że teraz czeka mnie długie leczenie, a pieniądze na życie i raty potrzebne, więc muszę jak najszybciej spieniezyc to co zostało.

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte Zdrowiej szybko! Mam nadzieje, ze allegro pozytywnie się przychyli do Twojej prośby.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Będzie dobrze 🙂 Na wiosnę będziesz już zdrowy, a latem odbudujecie dom. Firmę też postawisz na nogi. Najważniejsze, że żyjecie. Trzymaj się! 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To wielka tragedia dla ciebie i twojej rodziny ,jesteśmy z tobą ,rzeczy materialne można odbudować i wierzę że tak się uda .

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Widzę, że pytacie o zrzutkę. Tak, jest to ta zrzutka. Zorganizowali ją sąsiedzi. Jeśli ktoś ma ochotę i możliwości to można tam wpłacić. Jeśli natomiast Allegro jako portal również może coś zorganizować to będę wdzięczny. Na razie nie będę już tutaj dzisiaj nic pisał bo i tak robię to 1 ręką, a w dodatku zaczynam się gorzej czuć. Zaraz będzie 4ta kroplówka pod rząd. Nawadniają mnie jak jakąś oazę na pustyni 😉

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Niech moc będzie z Tobą!!! Przejdziesz przez to. Wytrzymasz! Dasz radę 🙂 Po nocy zawsze jest dzień, a po burzy słońce. I tak będzie z Tobą 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

I jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję. Nawet żona jak z nią rozmawiałem to powiedziała, że w tym wszystkim tylko serdeczność i pomoc ludzi ją podtrzymuje. Nigdy bym nie przypuszczał, że pożar tak błyskawicznie postępuje. Nawet gasnica, którą mieliśmy w domu, nie pomogła w początkowej fazie.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie myśl już o tym. Czasu nie cofniesz. Patrz w przyszłość i snuj nowe plany.

 

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1 mądrze gadasz 👍

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie można rozpamiętywać tragicznych zdarzeń. Trzeba stawać na nogi i wracać do normalnego życia, choć na początku jest bardzo trudno. 

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

Otosek trzymajcie sie dzielnie i wracaj do zdrowia. 

Myśle że jakaś akcja charytatywna ze strony allegro do której moglibysmy sie włączyc bylaby super. Mam nadzieje że cos sie uda zorganizowac

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  Wyzdrowiejesz i jeszcze pięknie zakwitniesz po takim nawodnieniu🙂🤗

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte   wpłacam, i zycze zdrowia. Grosik do grosika i pomożemy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Trzymaj się i wracaj do zdrowia.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

No tak chciałem wpłacić  z podanego linka.  Oczywista że pojawił się zaraz "koszt  obsługi transakcji"  wyższy nawet niż prowizja  Allegro. Przecież  to jest  chore,  każdy chce  zarobić na nieszczęściu. Normalne hieny !!

Ostatecznie mogę dołożyć te 15%  ale  z jakiej racji?

Ja wiem że mój bank nie pobiera prowizji, więc komu i na co te koszty?

@_HolaOla_   Naprawdę  nie da się  coś zrobić żeby normalnie  wpłacić  bez  dokładania  do  hien?   Po prostu  na konto  Allegro Finanse @konto zamknięte  ?

A może otworzyć aukcję:  Pomoc,  sprzedaż niczego??  Trochę  zły tytuł, ale może ???

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@br. Co nagle, to po diable. Poczekajmy, aż Allegro ogarnie temat. Mam nadzieję, że tak się stanie. Wtedy się skrzykniemy i pomożemy. Nie znoszę różnych zrzutek, bo nie wiem ile z tego trafi do potrzebującego. Znamy różne afery zrzutkowe 🙂 Ja na te zrzutkę nie wpłacam. Czekam na ruch Allegro i mam nadzieję, że się doczekam. Tu zaufanie mieć będę.  Jeśli jednak nie zrobią nic, to wrócę do tej zrzutki, bo innego wyjścia nie będzie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. chyba lepiej gotówkę w kopercie otoskowi wysłać 😏

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  A co?  Czy on może  ksiądz jest ??

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. Nie trzeba w kopercie, można w kartonie 😁 lepiej te 15% dać otoskowi niż jakiemuś posrednikowi, otosek na pewno bardziej potrzebuje tych pieniędzy.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  W kartonie to dobry pomysł, coś na wzmocnienie by się mu przydało. 😂

Ale nie wiem czy kontrola szpitalna by do tego dopuściła, pewnie sami by to wykorzystali

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. w szpitalu chyba jeszcze paczek nie sprawdzają 😁

oznacz moderatorów