anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki Pocztex za pośrednictwem Wysyłam z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DobraWelna-eu
#10 Popularyzator#

W dniu wczorajszym wygenerowaliśmy normalnie etykietę Allegro Pocztex Kurier bez zamawiania odbioru. Na poczcie odrzucono przesyłkę twierdząc, że  generuje im się jako przesyłka kurierska D2D. Anulowaliśmy etykietę, wygenerowaliśmy nową i to samo. Będziemy próbowali dzisiaj,  albo nadamy innym kurierem. Zgłosiliśmy problem do Allegro i poprosiliśmy o wykluczenie zamówienia z  jakości sprzedaży, ale widnieje nadal.  

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

0ff0b650-f379-11ee-8b4a-ff7556334787
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DobraWelna-eu poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia. Metoda dostawy jest poprawna więc powinni przyjąć przesyłkę na poczcie, nie jest to DPD. Mam nadzieję, że dzisiaj uda się ją nadać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DobraWelna-eu
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dotyczy przesyłek Punkt-Drzwi

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DobraWelna-eu acha! Myślałam, że to literówka, a Pani na Poczcie widziała tam innego przewoźnika 🙂 
Jednak D2D to nazwa Door to Door, nie Depot to Door, więc to mogłoby powodować problem, jeśli chciałeś nadać przesyłkę tego typu w punkcie. 
Jeśli chodzi o wykluczenie tego zamówienia, to potrzebujemy potwierdzenie od przewoźnika, że występowały takie problemy z nadaniem. Bez takiego potwierdzenia, niestety nie będziemy mogli wykluczyć zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DobraWelna-eu
#10 Popularyzator#

Dzisiaj na nowej etykiecie poszło. 

 

oznacz moderatorów