anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z otworzeniem skrytki Allegro One Box UPS

nietylkoagd_pl
#9 Pomysłodawca#

Proszę o pomoc w sprawie przesyłki o numerze A000TJPYQ8 , klientka skontaktowała się z nami po nieudanej próbie kontaktu z firmą kurierską, klientka od wtorku próbuje otworzyć skrytkę niestety bez skutku, czy może mi ktoś pomóc w tej sytuacji?  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#21 Demiurg#

@nietylkoagd_pl 

Na automacie jest nr do pomocy One. Owszem, małymi literami ale jest. Niech klientka idzie pod automat i dzwoni. Oni są wstanie otworzyć zdalnie te drzwiczki po uprzedniej weryfikacji jej osoby. Ale to oficjalnie napisałem 🙂  sam się uśmiałem

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nietylkoagd_pl Klientka może dzwonić na numer widoczny na automacie, czyli 616 306 997. W takich sytuacjach zdalnie pomagamy otwierać skrytkę.

Z doświadczenia powiem, że najczęściej klienci próbują otworzyć inny automat paczkowy, niż wybrali podczas składania zamówienia (np. Paczkomat InPost lub automat Allegro One, ale na innej ulicy). Być może stąd wynika problem? 

oznacz moderatorów

nietylkoagd_pl
#9 Pomysłodawca#

Podobno dzwoniła ale się nie dodzwoniła, skontaktuję się z nią raz jeszcze. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nietylkoagd_pl Infolinia jest czynna w godzinach 6:00 - 22:00 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@nietylkoagd_pl A dokładnie, to co się dzieje? Skrytka się fizycznie nie otwiera, czy automat mówi, że kod nieprawidłowy?

W tym drugim wypadku może być tak, jak napisała @ko_alka . Też byłem świadkiem, jak pani próbowała kilkanaście razy namówić zielony automat do otwarcia skrytki, a jak w końcu zapytałem, co się dzieje (bo czekałem z paczkami do nadania), to spytała, czy to jest paczkomat InPost (ten znajduje się 100 m dalej)

oznacz moderatorów

nietylkoagd_pl
#9 Pomysłodawca#

Pierwsze o co zapytałam to czy skrytka próbuje się otworzyć (jest klikanie ale się nie otwiera) czy nic się nie dzieje, aktualnie czekam na odp, a o tym, że klientka może stać pod złym automatem nie pomyślałam, a rzeczywiście na tej samej ulicy znajduje się paczkomat InPostu 😅

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@nietylkoagd_pl Gdyby skrytka się nie otworzyła, to prawdopodobnie nie dostała by drugiej próby innego dnia, bo system by uznał przesyłkę za odebraną. Raczej wchodzi w grę opcja z niewłaściwą maszyną. 

oznacz moderatorów