anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem i edycją aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym występuje problem z wystawianiem i edycją aukcji. Po wystawieniu nowych ofert, te nie pokazują się - tak jakby nigdy nie zostały dodane. Strona podglądu jest pusta. Przy próbie wznowienia aukcji, brak reakcji. 

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
roztocze04
#7 Wielbiciel#

Podczas wznawiania grupowego jest problem,Bez tytułu.jpg

 

nie wszystkie aukcje można wznowić 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@roztocze04 a oferty nie wznowione są połączone z katalogiem?

oznacz moderatorów
roztocze04
#7 Wielbiciel#

te oferty nie muszą być połączone z katalogiem

oznacz moderatorów
HarpyNex
#9 Pomysłodawca#

Redcart wkoncu dodał opcje powiązania ofert, próbowałem masówke strzelić nic nie idzie. Kręci ofertami w miejscu. Przynajmniej nie wywala błędu że nie powiązane z produktami. Ale znowu inny problem. No nic trzeba czekać.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Potwierdzam u mnie to samo. Aukcje się nie wystawiają, lądują w szkicach i tam siedzą.

oznacz moderatorów
kris___
#7 Wielbiciel#

też, tak miałem, aukcja zamiast się wystawić to robił się szkic. Żeby szkic się zmienił w aukcje musisz dać edytuj i ponownie wybrać przedmiot z katalogu, po ponownym wybraniu przedmiotu z katalogu aukcja się normalnie wystawia.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Niestety ten sposób nie działa. Aukcje nadal wiszą w szkicach.

oznacz moderatorów
nefretete113
#8 Zapaleniec#

POTWIERDZAM, wywalić produkt z katalogu tak by Allegro powiązało i wtedy idzie.

oznacz moderatorów
MCZILANSKY
#2 Obserwator#

Mnie wisi 14 aukcji dzis wystawionych.

To sie w ogole skoryguje czy tak bedzie wisieć.

Nie dość że ten katalog ma w wiekszosci **piiip**iane albo niepełne dane to jeszcze blokuje aukcje.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Godz. 21:24 wszystko nadal leży i kwiczy 

 

Myślałem że wieczorkiem wrzucę kilka auckji, co druga wskakuje, trzeba przerwać robotę żeby nie robić czegoś nadaremnie...

oznacz moderatorów
autospecpol
#8 Zapaleniec#

grzebali z tymi połączeniami z katalogiem i wywaliło cały system , teraz 4h awarii i sobie poradzić nie mogą...

 

oznacz moderatorów
SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

problem dalej trwa plus przy nowo wystawionych aukcjach nie ma możliwości zmiany cen i ilości aukcje wystawiane prawidłowo .Trwa to cały dzień musieliśmy usunąć dużo aukcji 

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

@SanexHurtowBHP  napisał(a):

problem dalej trwa plus przy nowo wystawionych aukcjach nie ma możliwości zmiany cen i ilości aukcje wystawiane prawidłowo .Trwa to cały dzień musieliśmy usunąć dużo aukcji 


Potwierdzam, nadal problem z wystawianiem i wznawianiem ofert.

oznacz moderatorów