anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem i edycją aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym występuje problem z wystawianiem i edycją aukcji. Po wystawieniu nowych ofert, te nie pokazują się - tak jakby nigdy nie zostały dodane. Strona podglądu jest pusta. Przy próbie wznowienia aukcji, brak reakcji. 

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
agus38
#12 Orędownik#

@pirapiotrek123a to przepraszam, myślałam, że do mnie 🙂

oznacz moderatorów
nefretete113
#8 Zapaleniec#

Ja też nie mogłam ale zaczęłam kombinować i jeśli przy wystawianiu/edycji ze SZKICU usunęłam produkt z katalogu to mi wystawiło. Od razu - spróbuj

oznacz moderatorów
muzaro
#8 Zapaleniec#

U mnie jest to samo, powiązuję produkt w trakcie wystawiania więc to nie tu jest problem. Do południa wszystko ładnie szło a potem siadło i wiszą: trwa wystawianie oferty.

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

właśnie do południa ładnie szło, a póżniej klapa i moderatorzy nie mają pojęcia co z tym zrobić. według mnie padły jakieś dyski w serwerze i nie możemy wystawiać aukcji, to nie jest zbieg okoliczności że do południa wystawiałem jak chciałem

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

odpowiedzi jak z przedszkola. Proszę napisać, Ze jeżeli jakiś artykuł wystawiany przez Państwa nie posiada kodu EAN lub nie znajdziecie Państwo tego artykułu w naszym katalogu to za żadne skarby nie wystawicie. 

oznacz moderatorów
Luna_dla_ciebie
#7 Wielbiciel#

U mnie również ten sam problem np nr oferty 12481752751 od południa cały czas się tak dzieje a do południa wystawiałam bez problemu

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Luna_dla_ciebie@agus38@muzaro@pirapiotrek123 potrzebuję od Was również zrzutu ekranu szkicu całego formularza wystawiania.

Może to być kilka zrzutów, byleby widoczny był cały formularz, wszystko konkretnie co wypełniacie. Najwięcej powiedziałby nagrany filmik z próby wystawienia/zakończenia takiej oferty, wraz z komunikatami, które otrzymujecie i widocznym formularzem. Filmik możecie wysłać na spolecznosc@allegro.pl - pamiętajcie jednak o podaniu swojego loginu oraz numeru szkicu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@mr_oma  potwierdzam problem występuje.

Poprawiamy parametry aukcji które sie nie wznowiły po zakonczeniu przerwy i tak nr aukcji 12366475619  Wznawia sie już długo. Cały czas status: trwa wznawianie...

Identyczna aukcja z tym samym produktem i tymi samymi parametrami na drugim koncie wznowiła sie bez problemów.

Cóz my na dzis dajemy spokój bo szkoda nerwów. Może jutro bedzie lepiej 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_Likos_, dasz radę załączyć zrzut ekranu szkicu całego formularza wystawiania? Dopiero po potwierdzeniu hipotezy przyczyny mogę przekazać kompletne zgłoszenie naszemu działowi technicznemu. Przyspieszy to pracę nad rozwiązaniem problemu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

ja już przesłałem przykładowy zrzut szkicu na spolecznosc@allegro.pl

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pirapiotrek123, niestety nie widzę wiadomości od Ciebie. Możesz załączyć zrzut ekranu tutaj, w wątku i napisać, jakiego numeru oferty dotyczy? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Luna_dla_ciebie
#7 Wielbiciel#

12481873807 

12481855309

12481832124

12481752751

12481920810

np te oferty

 

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

@mr_oma  Filmu nie potrafie zrobić, ale pod spodem po kolei chyba wszystko z ofert, która zapisała się jak szkic i od 2 godzin się nie wystawia, cały czas napis trwa wznawiania / wystawianie oferty 1.jpg2.jpg3.jpg

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

@mr_oma I druga część zdjęć, bo można dodać tylko 34.jpg5.jpg6.jpg

oznacz moderatorów
VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Mamy takie same odczucia z wystawianiem ofert u naszych partnerów 🙂

oznacz moderatorów
dinto-pl
#9 Pomysłodawca#

ten sam problem występuje u mnie  od kilku godzin, po zakończeniu ofert kilka stoi , cały czas wyświetla się trwa kończenie oferty,

przy wznowieniu, czy wystawieniu nowej taki samo , trwa  wystawienie oferty

wszystko stoi

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sportiemocje@agus38@dinto-pl@Luna_dla_ciebie@pirapiotrek123@nefretete113@_Likos_  nasz dział techniczny potwierdził, że to problem po naszej stronie. Mamy opóźnienia w publikacji ofert. Pracujemy nad wyeliminowaniem problemu, proszę Was o cierpliwość.

Przy zgłaszaniu występowania tej samej sytuacji u Was, podawajcie proszę:

  • numery szkiców
  • orientacyjną godzinę wystawienia oferty
  • zrzuty ekranu z zakładki Mój asortyment z widocznymi ofertami w statusie "szkic do potwierdzenia".

Gdy dowiemy się więcej, damy tu znać.     

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

Czyli rozwiązane, dotarło, że coś nie działa. Cytując poprzednika może jutro będzie lepiej 🙂

oznacz moderatorów
LANDAUTO24
#1 Nowicjusz#

Witam

mam problem z wystawieniem aukcji

wyskakuje

Trwa wystawianie 1 oferty

i tak kilka godzin

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Problem jest nie tylko z wystawianiem bo i z zakańczaniem.

2022-08-09 (2).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów