anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem i edycją aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym występuje problem z wystawianiem i edycją aukcji. Po wystawieniu nowych ofert, te nie pokazują się - tak jakby nigdy nie zostały dodane. Strona podglądu jest pusta. Przy próbie wznowienia aukcji, brak reakcji. 

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Nie odnotowaliśmy dziś takich problemów, więc podaj mi proszę konkretne numery ofert oraz zrzuty swojego ekranu przedstawiające sytuację, którą opisałeś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo, tak wyglądają wstawione godzinę temu oferty, niestety numerów nie jestem w stanie podać bo ich nie widać na podglądzie aukcji oczekujących, bądz skiców. Tak jakbym wystawił oferty w próżnię. Ponadto podczas próby wznawiania ofert jest brak jakiejkolwiek reakcji.

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Dziękuję, sprawdzimy to, ale prześlij mi proszę cały zrzut okna przeglądarki wraz z widoczną datą i godziną w prawym, dolnym roku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Proszę o informację, w jakim czasie można się spodziewać usunięcia usterki dot. płynności zamieszczania ofert, ich podglądu oraz edycji.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Czy jest jakiś szczególny powód dla którego mam państwu pokazywać datę w tym cały pulpit, wraz z otwartymi posiadanymi/aplikacjami? Jeśli zegar jest niezbędny podczas zgłaszania usterek bądz robienia zrzutów, proszę go wstawić na stronę allegro.Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Wznawianie aukcji właśnie ruszyło, niestety kilka wstawionych przeze mnie produktów jest w dalszym ciągu niewidoczna. Ani na podglądzie, ani w szkicach. W związku z tym czy powinienem je od początku wstawić raz jeszcze, czy poczekać żeby jednak aukcje się nie zdublowały?

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

dubel

oznacz moderatorów
Puzonix
#12 Orędownik#

U nas to samo. Dwie oferty zostały od razu wystawione, a dwie kolejne "wiszą" od około godziny z informacją "Trwa wystawianie oferty".

oznacz moderatorów
nietylkodlamoli
#8 Zapaleniec#

image.pngU mnie to samo. Tak sobie wiszą do 30 minut

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nietylkodlamoli @sportiemocje Czy możecie wskazać chociaż jeden numer szkicu, którego dotyczą te problemy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Po wstawieniu pokazało się standardowe podsumowanie wraz z linkami do aukcji. Kliknąwszy podgląd w każdej aukcji wyświetliła się strona z treścią "ta strona jest pusta" . Pozamykałem okna, tak zresztą jak całą przeglądarkę, następnie komputer, router etc. Niestety w ten sposób straciłem do tych treści całkowity wgląd.

 

Właśnie się pokazała jedna z zaginionych aukcji (pierwsza) 12480988959

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sportiemocje, niestety, ale bez podania przykładowego numeru szkicu oferty nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo. 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sportiemocje, widzę, że oferty się nie wystawiają, ponieważ nie łączysz oferty z produktem, co jest obowiązkowe od 1 sierpnia. Jak wygląda formularz wystawienia w przypadku edycji 1 oferty?

Sprawdziliśmy to na przykładzie ofert 12480988959 oraz 12481060176. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

Jak ja mam łączyć produkty w  dziale design antyki i miało być na Allero ułatwianie dla sprzedających ,a wciąż robicie pod górkę! Przez 2 lata tyle zmian ,że dziś już miałam zamiar zrezygnować całkowicie .Ledwo się przyzwyczaiło do asortymentu,wystawianie -wystaw podobne a tu szkic i dodatkowa godzina wystawiania ,bo ulepszenie ale chyba dla siebie,nie dla nas sprzedawców!

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Jeśli produktu nie ma w państwa bazie, a ja dodaję ofertę wraz z kodem producenta, ean oraz pozostałymi wymaganymi parametrami. To siłą rzeczy powiązanie następuje w chwili jej wstawienia - a ta jest niemożliwa z przyczyn technicznych (sic!) Jeśli więc nie została wystawiona - to nie może być powiązana, co jest logiczne. Inaczej się ma sytuacja jeśli produkt już jest w bazie - ale wtedy przed próbą wystawiania jest jakikolwiek/inny komunikat. 

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

proszę oto przykładowe numery szkiców:

12481500474

12481302048

12481293289

12481288626

12481052920

oznacz moderatorów
shadeck
#7 Wielbiciel#

Wszystkie próby wystawienia czy edycji aukcji kończą się tym że trzeba czekać kilka godzin aż to się wykona. Nie można nawet zakończyć aukcji co jest już bardzo niepokojące

 

oznacz moderatorów
pbunko
#8 Zapaleniec#

Również mam problem z wystawianiem nowych ofert oraz z kończeniem ofert. Natomiast nie ma problemu ze zmianą tylko ceny, albo tylko ilości. Screen z wiszącymi zamykanymi ofertami: 

konczenie ofert.png

I tak sobie wiszą od prawie pół godziny.

oznacz moderatorów