anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem oferty

genas20
#2 Obserwator#

Witam, mam problem z wystawieniem aukcji, po wypełnieniu całego formularza poprawnie p nienaciśnięciu wystaw cały czas jest kołeczku i nie wystawia aukcji zarówno na Chrome jaki i Operze.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

U mnie dzieje się obecnie to samo.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ten problem u mnie też się powtarza choć nie cały czas ale zauważyłem że jak przerwę wystawianie przy tym kręcącym kółeczku to ona i tak pojawia się w wystawionych aukcjach

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Wychodzi na to, że odpowiedzi z serwera nie docierają do przeglądarki.

@DarkStoorM masz jakiś pomysł?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere  Ciężko powiedzieć, @nat_not wspominała o pracach modernizacyjnych, ale nie wiem czy to dotyczyło tylko archiwum czy ogólnie całego serwisu. W godzinach porannych w ogóle nie można było otrzymać odpowiedzi z serwera przy wystawianiu ręcznym, szkice nie mogły się zapisać, szło jak krew z nosa, ale coś tam sobie szło. Później wystawianie w API siadło, szkic nie wystawiał oferty.

Trzeba czekać, mają już na pewno masę zgłoszeń, gdzieś tu był post, że "technicy już wiedzą" 😏

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

 

Autor
Agnieszka [edycja]
 odnotowaliśmy problemy z wystawianiem ofert. Nasz zespół techniczny pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności. Przepraszamy za utrudnienia.
oznacz moderatorów