anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem nowego produktu

kkc32
#7 Wielbiciel#

Mam problem - nie mogę wystawiać nowych produktów. Chodzi dokładnie o książki, którymi handluję. Próbuje wystawić nową książkę, która nie ma jeszcze założonego katalogu w allegro. Wszystko robie tak jak zawsze i przy finalizacji wyskakują dwa komunikaty, a mianowicie:

- "Wystąpił błąd - Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą."

oraz

"Wystąpił błąd podczas tworzenia produktu - Produkt powinien posiadać co najmniej jedno zdjęcie"

 

Nie wiem w czym problem, próbowałem też w innej przeglądarce i z innego komputera i zawsze jest to samo. Problem pojawił się od wczoraj !!!

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu czy możesz podać mi jeszcze numer lub link do oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

cztery_bez_atu_2-1707139021143.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu dziękuję, już wszystko mam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kkc32
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Dzisiaj próbowałem właśnie kolejny raz wystawić nową pozycję i cały czas to samo - poniżej zrzuty ekranu:

 

kkc32_1-1707209801919.png

 

kkc32_2-1707209866477.png

 

kkc32_3-1707209891535.png

 

kkc32_4-1707209907676.png

 

kkc32_5-1707209934769.png

 

kkc32_6-1707209958254.png

 

 

kkc32_7-1707210009558.png

 

kkc32_8-1707210046997.png

 

Problem trwa już kilka dni od czwartku zeszłego tygodnia? Czy to tylko problem u mnie czy ogólny w systemie i dotyczy wszystkich sprzedających? 

oznacz moderatorów

kkc32
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry,
Minęły kolejne dwa dni i nadal nic w sprawie się nie ruszyło - nadal nie mogę wystawiać ofert nowości wydawniczych ??? Czy coś wiadomo kiedy zostanie usunięty problem ???.
 
Pozdrawiam
 
 
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

U mnie dzisiaj podobny problem - za kazdym razem pojawiaja sie oba, wymienione na wstepie watku komunikaty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kkc32 @accadia Muszę Was prosić o cierpliwość. Zespół techniczny pracuje nad usunięciem przyczyny tych problemów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kkc32
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry,
Minęły kolejne dwa dni i nadal nic w sprawie się nie ruszyło - nadal nie mogę wystawiać ofert nowości wydawniczych ??? Czy coś wiadomo kiedy zostanie usunięty problem ???.
 
[edycja]
oznacz moderatorów

MadziaMiix
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Taki komunikat występuje przy zapisywaniu oferty. Zdjęcie oczywiście dodane, próbowaliśmy także z innym i na innym komputerze, jednak bezskutecznie. Wszystkie dane podstawowe uzupełnione poprawnie. Co mamy zrobić?

Zrzut ekranu 2024-02-08 123454.png

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może wprowadzasz zdjęcia w zbyt dużej rozdzielczości i system allegro ich nie przyjmuje.

oznacz moderatorów

ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Próbowaliśmy z różnymi, także takimi, które już dodawaliśmy do oferty, a nawet robiliśmy screenshota i też nic.

oznacz moderatorów

ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

No i, jak widać, sytuacja powtarza się na kilku naszych kontach i komputerach 😃

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MadziaMiix Wiemy o tym problemie. Zespół techniczny pracuje nad usunięciem jego przyczyny. Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MadziaMiix @kkc32 Sprawdziliśmy te sytuacje i musicie dobrać inne grafiki. Dla zdjęć, które używacie przy tworzeniu produktu w Katalogu, wymogi są bardziej rygorystyczne. Poprawiliśmy komunikat, który się wyświetla. Miniatura produktu powinna mieć co najmniej 500px

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów