anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z dostawą do punktów odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Nie mogę wygenerowac etykiety,bo zniknał punktnadania kolportera,musze wysłąc przesyłke

oznacz moderatorów
135 ODPOWIEDZI 135
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pp_getdressed, ustalam kwestię dostępności tych dwóch konkretnych punktów. Jeśli wskazany przez klientkę punkt nie pojawia się na mapie, możesz zaproponować jej punkt alternatywny - oczywiście w porozumieniu z kupującą. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pp_getdressed
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Jedną z paczek zawiozłam do dalszego punktu w Gdańsku, choć nadal czekam na informację dlaczego punkt w Sopocie jest niedostępny.

Co do drugiej paczki - klientka zgodziła się na inny punkt znajdujący się przy ul. Żelaznej 87 (dostępny na mapce). Problem w tym że wybierając ten punkt - formularz allegro wyrzuca mi błąd "Wybierz poprawny punkt". Wygląda na to że muszę nadać paczkę ręcznie inną metodą wysyłki i ponieść koszt wysyłki z własnej kieszeni.

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

Czy ktoś ma sprawdzone czy można wybrać w Allegro One punkt Kolportera, który jest dostępny na mapie, ale nadać w tym co zawsze najbliższym, który co raz to znika z mapy, a dziś właśnie go nie ma?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Proszę o sprawdzenie czy punkt Kolporter, ul. Westerplatte 19, 65-034 Zielona Góra został całkowicie wyłączony z usługi czy z powodu wiadomych problemów nie widzę go na mapie? 
Poza tym serio, nie da rady tak dalej. Włączamy, wyłączamy usługę, włączamy....

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

tak.Wczoraj tak zrobiłem.Poszło 

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

I może komuś to pomoże. W dniu wczorajszym w Lublinie działały może z 5 .Wybrałem pierwszy działający.Zawiozlem do tego co zwykle.Pani nic nie wiedziała od Kolportera,ze jest jakaś awaria.Punkt nie jest wyłączony jak sugerują moderatorzy.Działa normalnie oprogramowanie ma.Paczke zeskanowano tylko Pani mi powiedziała,że dzisiaj byłem jedyny a byłem około 16.

Za to dzisiaj zniknął mi już punkt ,do którego wczoraj miałem niby to zawieźć.Z ciekawostek,mojemu kumplowi pojawiły się inne punkty niz mi.

A klientowi to zamiast do Hrubieszowa wysyłam 40 km dalej do Chełma ale stwierdził,że tam będzie wiec odbierze.Byle paczka dotarła

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Respivent Niektóre punkty Kolporter są niewidoczne na mapie, ale wciąż realizują wysyłki. Skontaktuj się proszę z danym punktem i zapytaj, czy można tam wysłać zamówienie. Bardzo Cię przepraszam za niedogodności. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

ale podstawowy problem to brak możliwości wydrukowania etykiety,jesli punkt klienta nie działa.Nie wiem jak jasniej można to wytlumaczyc

Klient wybrał kolejowa Hrubieszów i nie mogę jej wygenerowac

idąc Waszym tropem to powinienem zawieźć do tego punktu bo przeciez on dziala

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tow-Naukowe_KUL Rozumiem Cię i bardzo przepraszam. Skontaktuj się proszę z kupującym i ustalcie inny sposób dostawy. Nadaj paczkę poza Allegro. Po zgłoszeniu tej sytuacji zwrócimy Ci koszty.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

no i dalszy ciag własnie byłem w punkcie kolportera spóldzielczosci pracy lublin ikea i co moje wczorajsze paczki leżą ,dzisiejsze tez bo zwyczajnie UPS nie wie,że one tam są .Facet mi mowi,ze nie dostał dzisiaj zadnej paczki bo do nich tez nie mozna zamowieć odbioru.Dzwoniłem do UPS ale Ci mówią aby zgłosić do Allegro.Tylko gdzie skoro na maila odpisuja bzdury a rozmowe mozna zamowić na wtorek.Ludzie może zamiast pisać te dyrdymały to rozwiązcie problem

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

ebd11c41-4b11-11ec-9788-19a336d418ea  nr przesyłki Allegro ALE0000088B16C7

ALE000008705415  2b8f0f21-4c3b-11ec-b0df-03fc0367a867

MAm nadzieję,że potraficie je zabrać z punktu Kolporter spółdzielczości pracy 88 Ikea Lublin

 

 

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tow-Naukowe_KUL Niestety poza zapewnieniem, że przesyłki zostaną odebrane przez kuriera, nie udało mi się uzyskać żadnych informacji, które mogłabym Ci przekazać. 

Sugeruję złożenie reklamacji przez ten formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Teraz z Kolporterem jest chyba jeszcze ciekawiej. Na mapie w ostatnich dniach pojawiły się chyba punkty Koloprtera, które nie odbierają przesyłek, a klienci mogli je wybrać. I mam teraz sytuację, że Kupujący czeka od kilku dni na przesyłkę, której UPS nie może dostarczyć do wybranego punktu Allegro (Kolorter Carrefour Chełm), bo punkt odmawia przyjęcia przesyłek. Kolporter twierdzi, że to wina Allegro, bo system Allegro "zaciągnął" adresy punktów, które nie udostępniają odbiorów. I co w takiej sytuacji? Wysyłać do Kupującego inną przesyłką, a na tę cierpliwie czekać aż wróci do mnie? Czy może za jakiś czas pojedzie jednak do Kupującego?

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

to ja chyba wysłałem do tego samego punktu na Lwowskiej w Chełmie.Była odmowa przyjęcia

Dzoniłem do UPS i oni stwierdzili,że doręcza

tą przesyłke na adres

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mcn7 Możesz mi podać numer tego zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

ALE0000088B16C7 Wasz numer

zamówienia

 

numer oferty 6626464082 nr uPS 1 Z 8335456893660895

TowNaukowe_KUL_0-1638269571197.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mcn7 @Tow-Naukowe_KUL 

Skonsultowałam tę sprawę i dostałam zapewnienie, że jeśli punkt jest wyłączony z sieci ze względu na przepełnienie, to i tak UPS podejmie próby doręczenia. Może ich być kilka.

Istnieje również możliwość przekierowania paczki do innego punktu, który wskaże kupujący lub do rąk własnych. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów