anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z dostawą do punktów odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Nie mogę wygenerowac etykiety,bo zniknał punktnadania kolportera,musze wysłąc przesyłke

oznacz moderatorów
135 ODPOWIEDZI 135
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 o jaki dokładnie punkt chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Włoszczowa ,pl.Wolności 27

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat Kolportera. Przechodząc do "wysyłam z Allegro" nie są widoczne na mapie punkty nadania, a mamy dwa w mieście. Także w przypadku jednego zamówienia nie zaciągnął punktu odbioru wybranego przez klienta. Wpisując adres ręcznie też nie pokazuje punktów. Całkowicie puste mapy. Chodzi o usługę Allegro One Punkt

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

U mnie dokładnie taka sama sytuacja 😕

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Pytałam w podobnym wątku, ale pomimo oznaczenia moderatorów jest tam głucha cisza.


Więc jeszcze raz pytam. Usługa Allegro One Punkt "Wysyłam z Allegro". Jak mam nadać dzisiaj przesyłki jeśli na mapie mojego miasta Zielona Góra nie pokazuje się ani jeden z dwóch dotychczas dostępnych punktów. Ponadto w jednym z zamówień nie zaciągnął się punkt odbioru wybrany przez klienta Kolporter Okulickiego 9A 37-450 Stalowa Wola

 

 

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy ktoś będzie łaskawy odpowiedzieć?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Respivent @sally11_2009 Wyjaśniam tę sytuację, ale na razie poproszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości. Wrócę do Was z odpowiedzią, gdy tylko zdobędę więcej informacji w kwestii nadań w tych punktach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Respivent @sally11_2009 Dostałam już potwierdzenie, że jeśli nie możecie skorzystać z punktów nadań w sieci Kolpolter, możecie wybrać inną metodę dostawy, a my zwrócimy Wam jej koszty. W takiej sytuacji proszę Was o kontakt z nami przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

Dziękuję za odpowiedź. Przesyłki zostaną nadane Paczkomatem Inpost i zostanie złożona reklamacja przez podany formularz

oznacz moderatorów
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

A czy wgl zamierzacie jakoś naprawić ten błąd żeby można było nadawać w kolporterach ? U mnie jest taki sam błąd jak opisywany wyżej i nie mogę nadać w punkcie kolporter w Tczewie przy ul. BRACI Grimm 😕

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OUTLECIAK Tak, cały czas pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  KŁOPOTER ? 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Nic mi o tym nie wiadomo, ale widzę, że przy poniedziałku humor dopisuje 😉

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_
Aby złożyć reklamację do usługi Allegro By One (z powodu braku możliwości wybrania punktów nadania/odbioru Kolporter/epaka na mapie) przez podany formularz należy wypełnić pole "Numer przesyłki rozpoczynający się od "ALE..."
Jak w tej sytuacji zgłosić reklamację do przesyłek, które musiały zostać nadane inną metodą (Paczkomat InPost) i nie mają numeru ALE..

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Respivent Zgłoszenie możesz wysłać do nas również tutaj, nie będzie tam konieczności podania tego numeru, 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Jest na to sposób . Mianowicie etykietę zrobiłem do punktu nadawczego , który i tak był zamknięty. Nadałem więc w innym kiosku kolportera i bez problemu przeszło.

Wychodzi na to ,że punkt nadawczy jest generalnie obojętny , a paczkę można nadać w każdym innym kolporterze.

oznacz moderatorów
TerraShopPL
#7 Wielbiciel#

Podepnę się- w piątek nadawałam przesyłkę do Allegro One Punkt w automacie paczkowym Allegro u siebie w mieście (ten wybrałam z listy). Nie ma zupełnie żadnej historii tej przesyłki, nie ma nawet informacji, że ją nadałam tego dnia. Co z tą przesyłką?

oznacz moderatorów
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

W Bielsku-Białej dostępne 2 punkty 🙂Allegro.jpg

oznacz moderatorów