anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z dostawą do punktów odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Nie mogę wygenerowac etykiety,bo zniknał punktnadania kolportera,musze wysłąc przesyłke

oznacz moderatorów
135 ODPOWIEDZI 135
WielkiPlantronik
#11 Animator#

@la_nika
To ja poproszę osobę zbliżono do wiadomych krełgów o nakreślenie perspektywy istnienia tych punktów w świetle zniknięcie całkowitego

Allegro Punkty Kolporter, epaka Punkt odbioru Kolporter Dworcowa 7 81-704 Sopot
z jednoczesnym pojawieniem się na liście opcji dostawy Allegro One Punkty epaka, na których liście tego punktu nie ma, vis-a-vis punktu Ruchu też nie ma na liście (a Pan w nim siedzi i zawija w te sreberka). Pan twierdzi, że nic nie wie, żeby ktoś go dezaktywował.

Ludzie ja stamtąd darmowe przesyłki rozsyłałem, a teraz co? Nie obchodzi mnie kto komu i dlaczego (to są między wami rozrachunki) tylko czy te punkty wrócą przed końcem roku i promocji.
oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

@WielkiPlantronik  Fakt, punkt w Sopocie nagle zniknął (nawet miałem z nim problem i się użeram do teraz z klientem czemu nie dostanie darmowej wysyłki...), bez żadnych informacji. To samo było z punktem w Opolu, który znikł na dniach.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Problemy z dostawą do punktów odbioru

Aktualnie występują trudności związane z dostarczeniem zamówień do niektórych punktów odbioru Allegro One Punkt oraz Allegro One Box - nie ma też możliwości wskazania tych punktów podczas obsługi zamówienia.

Bardzo przepraszamy za te problemy! Pracujemy nad usunięciem ich skutków, zrobimy też wszystko, aby nie powtórzyły się one w przyszłości.

Rekomendujemy, abyście w porozumieniu z kupującymi zaadresowali przesyłkę do innego, pobliskiego punktu odbioru Allegro One (ich rozmieszczenie można znaleźć na naszej mapce). Możecie też nadać przesyłkę inną metodą, której koszt Wam zwrócimy.

W wyniku tej sytuacji część przesyłek kupujący otrzymają z opóźnieniem - poinformowaliśmy ich o tym w osobnej komunikacji mejlowej. Poprosiliśmy ich również, aby nie uwzględniali tych utrudnień w ocenie transakcji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Witam, klient wybrał punkt kolporter, jednak przy tworzeniu etykiety pokazuje się komunikat: Wybrana metoda dostawy wymaga wskazania punktu. Co mam zrobić, czy ktoś z moderacji pomoże? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Dodam, że chodzi o punkt Dworcowa 7, Sopot

oznacz moderatorów
electroworld41
#9 Pomysłodawca#

Mam identyczny problem tylko w moim przypadku klient zamówił dwa tygodnie temu przesyłkę na ten punkt i została do niego dostarczona, a kilka dni temu zamówił przesyłkę drugi raz, a punktu już nie ma, a najbliższy jest w Gdańsku na ul. Worcella 44a, a to akurat jest dość daleko. Napływają informacje o znikających punktach w związku z awarią, która ma być naprawiona podobno do 14 listopada :). Klient jest cierpliwy i ma zamiar czekać, a jak się nie uda i punkt dalej nie będzie działać to będę zmuszony zwrócić wpłatę. 

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Gorzej jak sprzedawcy będą dostawać negatywy za to, że nie potrafimy przesłać im paczek. Allegro mogłoby dać jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie, a nie ukrywać.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ario872, możesz podać numer zamówienia, o którym piszesz? Rozumiem, że punkt wskazany przez kupującego nie działa? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

 a0e92571-4200-11ec-a678-85d58f3af2a4

Dokładnie, nawet nie potrafie go znaleźć na mapie

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ario872, niestety, ale masz rację. Wskazany salonik Kolportera faktycznie jest teraz wyłączony. Najlepiej, abyś skontaktował się z klientką w tej sprawie i ustalił inny punkt. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

@mr_omaAle w Sopocie nie ma innego punktu, kto pokryje koszty dostawy...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oj, klient będzie zadowolony. 😂 Czym więcej tego wszystkiego tym większe problemy, rozwijamy się aby ludziom żyło się lepiej, czy aby na pewno?🤔

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Subtelna ocena za transakcje pewnie sprzedawcy nie ominie ,no bo kto jak nie on odpowiada tutaj za wszystko ,nawet za taki bałagan.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością nie Allegro.😁

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No nie, portal jest czysty jak łza .

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, kto w takim razie pokrywa koszty dostawy. Bo to jest aż 13 zł na przesyłkę. A produkt jest na marży takiej że zarabiam 3zł...

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Albo ORLEN paczka, raz musiałem to nadać ale pracownik stacji powiedział żeby lepiej paczek nie przynosić bo oni nie mają czasu- muszą robić hot-dogi. Natomiast paczek pocztą polską nie zamawiam bo szkoda mi tego dziadka z cinquecento co jeździ u mnie na rejonie, gdzie on zmieści 4 wielkie paki?

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Ale to dalej jest mój koszt, i mój czas żeby nadać tą paczkę. Najbliższy punkt nadań orlen paczki mam 15km od mojego miejsca zamieszkania. A allegro punkt mam prawie pod domem.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ario872 Pogadaj z tym klientem by anulował tę transakcję i wybrał inną formę dostawy .Ty wystąpisz o zwrot prowizji ,wystawisz ponownie a on jak nadal będzie zainteresowany to kupi i opłaci tak by można było ją łatwiej nadać.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Winnych punktach jest podobnie ,szefowie placówek podpisują umowy a pracownicy muszą bez dodatkowej zapłaty bawić się w przyjmowanie i wydawanie paczek i wcale się im nie dziwię że robią to bez zaangażowania.

oznacz moderatorów