anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o wypowiedź w dyskusji KOMPETENTNEGO konsultanta

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

pisanie z Waszymi konsultantami przekracza granicę absurdu. Kopiuj wklej bez zapoznania się z korespondencja i z dyskusją. Proszę żeby jakaś osoba która zna ustawę o prawach kupujących, regulamin Allegro i regulamin przewoźnika Allegro One oraz potrafi (ze zrozumieniem) przeczytać dyskusję wypowiedziała się w dyskusji z użytkownikiem emilia_emilia.

IMG_5875.jpeg

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

q3qPL
#13 Ambasador#

O kompetentnych to ciężko, podoba mi się usunięcie nazwy kupującego i podanie jej na końcu zdania. Zamazanie nazwiska "konsultanta" też pierwsza klasa 😄

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@q3qPL  to jest screen. Pani Paulina przesłała mi taką wiadomość - nawet jej się nie chciało wkleić nazwy użytkownika we wklejany przez siebie tekst. I jej wypowiedź w dyskusji jest na równie merytorycznym poziomie.

Nie zamazywałam nazwiska konsultanta, bo chyba to żadna tajemnica. Tak wyszło na screenie.

IMG_5876.jpeg

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

To chyba system allegro się sypie, co do wypowiedzi, pewnie przeczytała ostatnie zdanie i tyle, przeciez "trzeba robić normę" 😂

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

5000 pracowników to UL ! 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty Ja oczywiście nie wypowiadam się w dyskusjach, ale zapoznałam się z nią. Czy możesz doprecyzować, jakie są Twoje oczekiwania względem wypowiedzi doradcy w dyskusji? Przekażę wszystko do odpowiedniego zespołu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi  Proszę żeby ktoś jasno i stanowczo napisał kupującej że paczka nie była opóźniona bo ja się czuję jakbym pisała do ściany. Zakup był 28.08 o godz. 21, paczka nadana 29.08 o godz. 9, kupująca widziała przewidywany czas dostawy na 30.08 ale ponieważ to allegro one to paczka została dostarczona 2.09 w poniedziałek. Kupująca nie rozumie że nie ma opóźnienia ani z naszej strony, bo przesyłka została nadana 12 godzin po zakupie, ani ze strony przewoźnika który ma gwarantowany czas dostawy 3 dni robocze. A ta jak zacięta płyta - paczka była opóźniona i zły sprzedawca jej nie poinformował o opóźnieniu. „Wkurzyliście mnie nieterminowa dostawa więc zgłosiłam zwrot”


I może miło by było gdyby ktoś zwrócił kupującej uwagę ze tekstu w stylu „proszę się napić melisy 🙂 cieszyć się życiem i porobić coś co sprawia Panu/Pani przyjemność :)”  są nie na miejscu. Gdybym ja takim tekstem rzuciła do kupującej w dyskusji to na pewno bym dostała ostrzeżenie. 

w kwestii zwrotu na szczęście już się ktoś kompetentny zdążył wypowiedzieć. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Health___Beauty OPISYWAŁEM TUTAJ IDENTYCZNY SWój przypadek,

kupująca się wnerwiła bo allegro pewnie podało jej informacje, że dostawa jest opóźniona

@w_kiwi może by allegro dodało do swoich botów i gotowców dla moderatorów

dokładny opis co znaczy przewidywany czas wysyłki

bo to się robi już trochę męczące tłumaczyć, że gdy allegro nakłamało to niech przeprasza

lub gdy kupujący nie zna regulaminu allegro to nie jest to wina sprzedawcy

przy tekstach: „proszę się napić melisy cieszyć się życiem i porobić coś co sprawia Panu/Pani przyjemność :)”

należy odpisać - proszę pisać więcej, zaraz będę miała orgazm 🙂

 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@RED  wiesz co... wszyscy wiemy, że ludzie są różni, każdy z nas miał tutaj do czynienia z różnymi "betonami" ale ta pani to jest po prostu fenomen. Nie docierają do niej ŻADNE argumenty, żadne potwierdzenia - paczka była opóźniona koniec kropka. Nie ma żadnych merytorycznych argumentów więc sobie robi osobiste wycieczki.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

IMG_5888.jpeg

IMG_5889.jpeg

IMG_5890.jpeg

oznacz moderatorów

Becia51095
#9 Pomysłodawca#

uu widzę że też jest negatyw

Allegro nie chce ci usunąć komentarza? po co się kłócić nie doszło to nie doszło i chuk po co nerwy, niech zwraca towar i tyle

Zresztą widzę że wysłałaś następnego dnia czyli szybciej niż deklarowałaś ( 3dni)

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@Becia51095  Deklarowany czas wysyłki w momencie zakupu to były 24 godziny, pani kupiła w środę o 21, paczka nadana w czwartek o 9. Allegro nie usunie komentarza bo pani napisała że jestem nieuprzejma 🙂 pani zgłosiła zwrot, minęło 14 dni, zwrotu nie nadała więc wezwałam ją do odesłania mi mojej własności. Pani Paulina z tej pierwszej wiadomości bardzo inteligentnie napisała - czy Pani Emilia odsyła czy może jednak woli sobie zostawić produkt. Ale na szczęście przyszedł później ktoś kompetentny kto napisał pani, że po odstąpieniu od umowy produkt przestaje być jej własnością i ma mi go odesłać. 

no ogólnie jest to najdłuższa i najbardziej absurdalna dyskusja w mojej historii na Allegro - pani Emilia uważa że nie ma obowiązku czytania regulaminów i jak ona widzi „dostawa w piątek” to paczka ma być i niej w piątek koniec kropka. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty Jasne, przekażę taką prośbę. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi  dziękuję. Czy można zamknąć te dyskusje? Ona nic nie wnosi a ta pani non stop coś pisze a ja muszę odpisywać żeby po raz kolejny nie zawieszono mi konta z powodu „nie wypowiadania się w dyskusji” 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Health___Beauty ,, nie ma tego złego ....,,  punktów nabijesz za szybkie odpowiedzi 🤣

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria no, to już chyba koniec mojej kariery na Allegro 🙂 pani nasłała na mnie UOKiK, zgłasza na policję że ją nękam a ona wcale nie musi czytać regulaminów bo ona widziała w ofercie dostawa w piątek i jej UOKiK potwierdził że ja nie mam racji 🙂 

mniej śmieszne jest to że pani sobie zakłada kolejne konta i robi z nich zakupy. Więc tych negatywów będzie więcej.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Health___Beauty poproś ją o załączenie w dyskusji oświadczenia UOKiK-u , podejrzewam ,że go nie zobaczysz .

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak robi kolejne to jak najszybciej prawnik.

A pokazała to potwierdzenie od UOKiU? Swoja drogą to żenada, ze UOKiK nic nie robi z tymi zielonymi wróżbami...

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@AnnaG-Antyki @mdrogeria blagam was, nie pisała do żadnego uokiku - oni odpisują w 5-10 dni roboczych. 
sprawa już jest w kancelarii prawnej - jakaś dziunia która nie umie czytać nie będzie mnie straszyć i wystawiać 10 negatywów z 10 różnych kont 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Health___Beauty po co się wdajesz w dyskusję ? z pacj...klientem nie wygrasz  ,odpowiada się krótko i tak jak klient uważa za stosowne , Twoje osobiste zdanie nie ma żadnego znaczenia i należy je zachować dla siebie .

oznacz moderatorów