anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Regulamin (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.4)

BiS-Zakupy
#1 Nowicjusz#

Drogie Allegro oraz drodzy moderatorzy czy możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób działa system zgłoszeń!

Zostały mi usunięte oferty za użycie synonimu słowa "NOWOŚĆ" w tytule oferty a dokładnie użycie słowa Najnowszy i Nowy. Oczywiście zostały usunięte po reakcji konkurencji 🙂 Gdzie zaraz po usunięciu moich ofert oni sami w swoich ofertach zastosowali te słowa w 90% swoich ofert. Po rozmowie z działem odpowiedzialnym za regulamin dotyczącego tego zagadnienia "tak mnie przekierowano" oznajmiono mi że:

 

 

 

Użycie słowa Najnowszy, Nowy jest niezgodne z regulaminem

 


Gdy je zgłosiłem oferty nie są usuwane a moje zgłoszenia są po prostu ignorowane przez Państwa suport. Czy tu działa zasada koleżeństwa czy po prostu jedni mogą więcej a innym oferty są usuwane? 

Oczywiście zmiany u nas nastąpiły zgodnie z regulaminem, a nie wiedzieliśmy, że takie działanie jest niezgodne. Ale niesmak jest duży, bo wasz jak widać ALGORYTM działa bardzo pięknie na te słowa, bo automatycznie wszystkie oferty konkurencji znalazły po 1 dniu na top sprzedaży. Wystarczyło zastosowanie synonimu słowa, którego używacie do promowania! 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BiS-Zakupy wobec wszystkich ofert, które naruszają nasze zasady podejmujemy działania. Czy możesz podać numer zgłoszenia o którym piszesz? Oraz przykładowy numer oferty konkurencji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów