anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezerwacja kwoty oraz zasilanie Allegro Finanse

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od dawna sygnalizujecie nam, że zdarzają się Wam sytuacje, gdy musicie zwrócić pieniądze kupującym, ale nie macie wystarczających środków w Allegro Finanse.

Już wkrótce rozwiążemy ten problem, umożliwiając Wam rezerwację dowolnej kwoty, a w niedalekiej przyszłości także samodzielne zasilanie Allegro Finanse.

REZERWACJA KWOTY W ALLEGRO FINANSE

Od 16 marca część z Was będzie mogła zarezerwować dowolną kwotę w Allegro Finanse (osobno dla PayU i Przelewy24) na poczet zwrotów dla kupujących.

Pieniądze zarezerwujecie w zakładce Ustawienia wypłat. Będzie to możliwe tylko dla kont firmowych.

mr_oma_0-1647337661002.png

Wystarczy, że określicie, jakie kwoty chcecie zachować u poszczególnych operatorów. Wypłata będzie możliwa tylko wtedy, gdy zgromadzone środki przewyższą kwotę rezerwacji (jeśli wpiszecie 0, będziemy wypłacać wszystkie dostępne na danym saldzie środki).

Dzięki szybkiej obsłudze zwrotów nie tylko zwiększycie zadowolenie kupujących, ale też zdobędziecie dodatkowe punkty w Jakości sprzedaży, a przy okazji łatwiej uzyskacie rabat transakcyjny.

Postaramy się, aby ta możliwość jak najszybciej pojawiła się na kontach wszystkich sprzedających, prosimy jednak o cierpliwość.

ZASILANIE ALLEGRO FINANSE

Ta możliwość zostanie udostępniona 16 maja, więcej informacji przekażemy Wam przed tym terminem.

Zachęcamy Was również do udziału w webinarze, z którego dowiecie się więcej o narzędziach usprawniających zwroty wpłat od kupujących. Spotkanie odbędzie się w formie wideo 26.04.2022 o godzinie 11:00. Do wydarzenia zostało jeszcze sporo czasu, ale bez obaw - zapiszcie się już teraz, a przypomnimy Wam o nim mailowo z wyprzedzeniem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mr_oma kiedy pozostali użytkownicy będą mieli możliwość wykonania rezerwacja kwoty do zwrotów?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:44052296 🙂 Nie mamy jeszcze konkretnego terminu wdrożenia takiej możliwości dla wszystkich sprzedających z kontami firmowymi, ale prace trwają. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SOHO_shop
#7 Wielbiciel#

W takim razie zróbcie dopisek w Pomocy dla sprzedających, że nie jest to dostępne dla wszystkich. Chodzi o artykuł "Rezerwacja kwoty w Allegro Finanse".

oznacz moderatorów