anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales center

MAMY ROZWIĄZANIE!
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Mimo wyboru języka polskiego wszystko jest po angielsku. Nie mogę wystawić aukcji przez mój asortyment i dalej "wystaw podobną" po uzupełnieniu wszystkich danych klikam wystaw i pojawia się pusta strona z zaakceptowaniem plików cookies i tak cały czas. Przy zamówieniach zaznaczam, że wysłałem paragon poza allegro i znów pojawia się pusta strona. Nie można normalnie pracować, wystawiać aukcji. To sales center to jakiś kiepski żart. Przywróćcie starą dobrze działająca wersję i przestańcie utrudniać ludziom życie.

oznacz moderatorów
108 ODPOWIEDZI 108
Crystall91
#8 Zapaleniec#

Robiłam to już przy poprzednich postach próbując wrócić na stara wersje z innych przeglądarek nie korzystam. 

 

I nie wiem jak tutaj załączyć zdjęcie. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Crystall91 Proszę, prześlij nam nagranie przedstawiające błąd na adres spolecznosc@allegro.com.

W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. Będziemy to wyjaśniać.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

z cukierni

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Ale gofniane te zmiany po co to zmieniać. Zamiast angielskiego trzeba było dać ukraiński skoro polskiego nie ma. Cały czas pod górę na tym portalu. Ja bym zwolnił wszystkie osoby odpowiedzialne za wprowadzanie zmian bo zawsze jest na gorsze.

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

Po co allegro wprowadziło te zmiany? od rana próbujemy dojść co i jak. Logując się, na jednym komputerze nie wyświetlają nam się zamówienia, logując na drugim komputerze wyświetlają się zamówienia ale nie wyświetla się opcja jakość sprzedaży.  

 Gdzie teraz wyświetla się założona przez kupującego dyskusja? Skąd mam wiedzieć, że kupujący ją założył, jeśli nic mi się nie wyświetla? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net dyskusje w Sales Center są widoczne po rozwinięciu z bocznego menu "Zamówienia i zwroty", znajdziesz tam: Zamówienia, Zwroty towarów, Dyskusje z kupującymi i Zamówione przesyłki. Jeśli kupujący założy dyskusję, otrzymasz też wiadomość e-mail na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

@la_nika  a co w przypadku kiedy poczta nie będzie działać,  wcześniej widziałem to na stronie głównej a teraz trzeba sę zagłębiać w zakładki ?

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

Hadwao_net_0-1722509912641.png

 

oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

korzystam z trzech przeglądarek  i na żadnej nie mam widocznej zakładki dyskusje. Ciasteczka i wszystkie dane usunięte. Co mam zrobić aby było to widoczne?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net czy na pewno, po rozwinięciu menu, zjeżdżasz myszką na sam koniec? Tak to wygląda u mnie:

la_nika_0-1722514852211.png
Obecnie, aby sprawdzić, czy kupujący założył dyskusję trzeba zajrzeć do zakładki lub bazować na e-mailowych powiadomieniach. Natomiast w przyszłości, powiadomienie o dyskusji będzie widoczne na stronie głównej. 
Więc jeśli zdarza się problemy z pocztą, teraz konieczne będzie sprawdzanie zakładki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

dziękuję za odpowiedź, faktycznie nie skrolowałem myszką w dół. Kiedy mniej więcej można się spodziewać powiadomienia o dyskusji na stronie głównej. Po co wprowadziliście sales center, czy to nowe narzędzie ma być dla sprzedających ułatwieniem?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Na ten moment nie posiadamy jeszcze informacji, kiedy dokładnie zostanie dodana opcja dyskusji do Sales Center. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Hadwao_net
#10 Popularyzator#

dziękuję za informację.

oznacz moderatorów
grzejnikiesperto
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Jak wyglądają dyskusje przy powiązanych kontach? Pokazuje mi tylko z głodnego i nie mam jak odpisać a czas ucieka. 

oznacz moderatorów
JS-SILNIK
#7 Wielbiciel#

Witam,

Czy można wyłączyć sales center ?
Komplikuje pracę z allegro a praktycznie ją uniemożliwia
Proszę o link do powrócenia do starego widoku 
Dodatkowo jest w języku angielskim a tłumaczenie przez przeglądarkę woła o pomstę do nieba .

oznacz moderatorów
azja-market
#3 Debiutant#

Dokładnie, to powinno być jako dodatek kto jak woli. Wszystko mieliśmy dograne co i jak.. Teraz szukanie wszystkiego zmiana języka która zaburza Nam prace.. Przynajmniej przed dodaniem powinni wszystko dopracować..

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JS-SILNIK @azja-market nie ma łatwo , od 8 sierpnia obowiązkowy , a pewnie na przełomie roku odpłatny 

oznacz moderatorów
ubraniaAgnes
#8 Zapaleniec#

Mam to samo na dodatek tłumaczy mi nick z allegro na inny niż w inpost -manager paczek i jest zaj...... bo po nickach paczki wysyłamy .Jestem za wyłączeniem sales center bo to całkowita porażka jest.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ubraniaAgnes czy możesz pokazać na zrzutach ekranu ten problem z tłumaczeniem loginów? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ubraniaAgnes
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu (1).pngZrzut ekranu (3).png

oznacz moderatorów