anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

skąd to ?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Od 2 tygodni nie mam żadnego pytania od klientów  ,a dzisiaj wskoczyło to 

S'il vous plaît, expliquez ! @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musiało gdzieś być jakieś" podchwytliwe" pytanie nie będące pytaniem np. przy wpłacie za zamówienie dopisek "proszę o szybką wysyłkę" czy "dziękuję" a to się nie wyświetla w Centrum wiadomości. Sam kiedyś się zorientowałem po czasie jak mi ktoś takiego haka podstawił .

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#

@kolekcjoner608Odnoszę wrażenie że w nocy algorytm wrócił z imprezy i będąc na kacu "powymyślał" sobie dziwne rzeczy. W moich statystykach też dziś namieszali ......

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 nie , 1.poz. to konwersacja zaczęta z mojej inicjatywy , 2. poz. również , to podziękowanie za zakończenie dyskusji , jak widać trzecia jest sprzed 18dni 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria @kakabe_2007 wyniki dotyczą zawsze ostatnich 30 dni. Czyli codziennie przestajemy brać pod uwagę oceny z najwcześniejszego dnia i w jego miejsce dochodzą te z wczoraj. Innymi słowy - liczba i wartość ocen branych pod uwagę się zmienia.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ayo80  wczoraj było wszystko na normalnym poziomie i jak zacznaczyłem od ponad 2 tygodni nie miałem pytania od klienta , zgodnie ze zrzutem powyżej oraz opisem , ostatnie pytanie klienta z 12 czerwca , odpowiedx w 5 minut

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria wciśnij sobie szczegóły i pobierz raport - tam wszystko jest opisane i będziesz w stanie sprawdzić czego to dokładnie dotyczy. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek chodzi o dyskusję  ,w której rzeczywiście pierwsza odpowiedź poszła po 7 godzinach , ale ogólnie dyskusja zakończyła się ze średnim czasem poniżej 2 H ,klient był troszkę wygadany i zbiło średni czas 

Chyba trybię , uciekła ze statystyk jedna dyskusja  ,a  algorytm bierze pierwszy czas , a nie zaskoczył jeszcze pozostałych odpowiedzi i po sesji powinno się to zmienić 

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek @kakabe_2007 i wróciło wszystko na swoje miejsce , jak przewidywałem algorytm wziął pod uwagę tylko pierwszą odpowiedź z wydłużonym czasem , a kolejne zaskoczył dopiero w weekend , średni czas skrócił się o ponad 4 H, a całe zamieszanie przez dyskusję ,która przestała się liczyć do jakości .

oznacz moderatorów