anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sklep w strefie marek sprzedający produkty innych marek

SKLEP_DAHUA
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,
piszę tutaj z wielkim żalem, gdyż zostałem całkowicie zignorowany przez obsługę Allegro.
Znaleźliśmy oficjalny sklep marki, który sprzedaje produkty między innymi naszej marki, tylko nie marki, która została zarejestrowana.
21 września - Na początku napisaliśmy do supportu, wiedząc jasno, że według regulaminu jest to sytuacja niedopuszczalna, zostaliśmy przekierowani do formularza zgłaszania ofert. Bez problemu idzie zobaczyć problem przeglądając wspomniany sklep, ale z pełnym zrozumieniem przeszliśmy do formularza.
około 24 września - Opisaliśmy jednocześnie oferty związane z naszym oficjalnym sklepem, opisaliśmy wyczerpująco sytuację. Jedyny feedback to przyjęcie zgłoszenia z informacją, że nie będzie odpowiedzi. Oczywiście działań też nie było.
15 października - jeszcze jedna próba po naszej stronie, odnieśliśmy się do wątku sprzed roku:
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/oficjalny-sklep-sprzeda%C5%BC-produkt%C3%B...
Nie kojarzę, żeby od tego czasu coś się zmieniło w regulaminie strefy marek, jednak działań oczywiście też nie było. To wygląda jak ciche przyzwolenie eksploatacji systemu, albo nierówne traktowanie sprzedawców.
Może jednak regulamin się zmienił i na konta marek można wystawiać, co się żywnie podoba? Bo wydaje mi się, że miesiąc to wystarczający czas na reakcję kogokolwiek.
@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

RED
#21 Demiurg#

nierówne traktowanie sprzedawców to właśnie tworzenie tzw sklepów dla danej marki,

po co to jest robione?

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEP_DAHUA dziękuję za sygnał i zgłoszenie. Skierowałam Twój przypadek do weryfikacji przez dedykowany dział. 

oznacz moderatorów