anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży w sierpniu.

DHU-Zielinski
#8 Zapaleniec#

Pytanie kieruje do osób, które na Allegro sprzedają powyżej 12 miesięcy. Czy wam też drastycznie spadła sprzedaż w sierpniu? Zastanawia mnie jaki wpływ ma akcja Allegro 3 miesiące bez prowizji od sprzedaży na sprzedawców, którzy do tej akcji nie mogą przystąpić.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, a ty od razu obrażasz się. Nie to jest moim celem. Nie wiem dlaczego jesteś taka cięta na sprzedających, ja też tu sprzedaję i nie podoba mi się jak porównujesz mnie z innymi. Widziałaś moje konto, wiesz jaką mam jakość sprzedaży. Czy mam  zbierać cięgi od kupujących za to, że ktoś inny ich oszukał? Mam też drugie konto, tamtego nie widziałaś, ale pewnie byś się ucieszyła gdybyś zobaczyła. Zupełnie inny profil niż Edek, usługa personalizowana, i nawet nie wyobrażasz sobie jak wielu kupujących wykorzystuje system opinii i komentarzy do wyłudzenia kolejnego produktu. I jestem tym złym sprzedawcą, bo nie daję się wykorzystywać. I żeby nie generalizować, to dodam, że jest wielu kupujących, którzy sami przyznają sie, że coś im nie wyszyło i chcieliby dokupić jeden czy  dwa elementy. Dostają to wtedy za darmo, tak po prostu, za uczciwość. A negatywy, mam je w nosie i tak sprzedaję. 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte napisała: "Mam też drugie konto, tamtego nie widziałaś, ale pewnie byś się ucieszyła gdybyś zobaczyła. Zupełnie inny profil niż Edek, usługa personalizowana, i nawet nie wyobrażasz sobie jak wielu kupujących wykorzystuje system opinii i komentarzy do wyłudzenia kolejnego produktu."

Chodzi o to konto z naklejkami na szybę? I tych "niewyobrażalnie wielu" czyli aż 5 na 443 kupujących, którzy wystawili komentarze do transakcji? To niewiele więcej niż 1% Twoich komentarzy na tamtym koncie. Zaiste, wielki masz problem z wyłudzaczami.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, ciebie to już kompletnie pokręciło, szukasz, a jednak nie potrafisz znaleźć, gdzieś dzwonią, tylko jeszcze nie wiesz, w którym kościele, szukaj dalej. Źle trafiłeś. 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte Denerwujesz się, a to znaczy, że trafiłem w samo sedno.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  @pulkownik66   To jest ta "duża" rodzina o której wspominała do punktowania ?(ksyz=of)Wszyscy w takiej dyspozycji "umysłowej".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, to nie tylko duża rodzina 😁 zdaje się, że pojawiają się posty na zamówienie. Ja tylko nie rozumiem, co takiego nadzwyczajnego jest w tym forum, że niektórzy potrafią posunąć się tak daleko 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 @konto zamknięte To się robi mało "smaczne". Nie wiem o co tu chodzi, krzyczy jak po nim pisze się post a dzisiaj wchodzi na każdy i piszę tylko dla 'pkt". Może ma coś obiecane . "stanowisko"?Napiję się wody "Ostromeckiej".

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pulkownik66 Taa.. ma obiecany talon na k..wę i balon.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, ty jesteś lew, rykniesz raz, a porządnie 😁 i pozamiatane.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tracę tu MOC sealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, coś w tym jest, faktyczne, to forum jest wyczerpujace😀

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte walnij banie- zmienisz zdanie.Pamiętaj po pierwszym nigdy nie przepijaj.I nie chodzi o to żeby się opić- tylko o ten Nowy Smak.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Uwierz w swoje midichloriany, czy jak im tam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiecie czasami każdy ma zły albo lepszy dzień ale taki "szczur" to normalne przegięcie.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433 napisał: "Wiecie czasami każdy ma zły albo lepszy dzień ale taki "szczur" to normalne przegięcie."

"Szczur" Cię razi, ale "głupek", "szuja", "kolaborant", "ćwok" i "futerał na cepy" są OK? Gratuluję.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Nie pojąłeś treści, ale czy mam ci wyjaśnić?

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433 Zrozumiałem, że nie podoba Ci się nazywanie ludzi szczurami. Jeśli źle pojąłem Twój przekaz i jednak podoba Ci się taki dyskurs, to przepraszam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Miłego dnia

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 @konto zamknięte może w takich sytuacjach, nie ma co związywać tych kont, ój wie jak to jest naprawdę, może to jakiś samozwańczy przydupas. Pewne natomiast jest, że jest to jakiś Padluch  lubiący afery.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, wiesz, ja kompletnie nie rozumiem tego forum. I wcale się już nie dziwię, że @Knowhere się wypiął na to miejsce. Ktoś bardzo boi się krytyki. 🙂

oznacz moderatorów