anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży w sierpniu.

DHU-Zielinski
#8 Zapaleniec#

Pytanie kieruje do osób, które na Allegro sprzedają powyżej 12 miesięcy. Czy wam też drastycznie spadła sprzedaż w sierpniu? Zastanawia mnie jaki wpływ ma akcja Allegro 3 miesiące bez prowizji od sprzedaży na sprzedawców, którzy do tej akcji nie mogą przystąpić.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte No jeszcze brakuje żebyś ty się sama zbanowała, @LEW433, @konto zamknięte,@WREDZIA-W1 @mdrogeria @pulkownik66- to ja @Janirka i jescze wielu innych, i co mi pozostanie- siąść przy oknie i patrzeć czy śmierć nie nadchodzi?🚬⚰️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie ma dnia żeby "napięcie nie wzrosło tu".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, ja tam wróżką nie jestem, ale to forum samo się zbanuje. Forum powinno mieć dobrego gospodarza, a tu go nie ma. Tu ma być zdyscyplinowana armia doradców klienta pod wodzą Jedynego Słusznego Użytkownika.😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Weź positivum.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Qwa raczej Relanium.tongue-out

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, @pulkownik66, e, ja tam nie faszareuje się takimi wynalazkami🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tu chodzi o "niezdrową" atmosferę, to może maska?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, maska nie pomoże, jak atmosfera jest niezdrowa, to trzeba zastanowić się nad zmianą 😃 lokalu

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte to trzeba zastanowić się nad zmianą  lokalu, lub olać to ciepłym moczem i się nie przejmować😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, też można, ale co z tego że ja oleje jak inni tego nie zrobią, tylko ich to nakręci. 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66,@uEdka Idę spać .Dobranoc, spokoju .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 zawsześ taki punktualny? To niech noc będzie z tobą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Staram się Być punktualny,(V8 i 340) i także odpuściłem.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Dam ci przykład, może słaby, ale nic mi na razie innego nie wpadło pod beret.

jak jeździłem 140 konnym gruzem, to miałem okropne ambicje na drodze i się spinałem.Teraz mam 250 kucy iiii jakoś sobie odpuściłem.Wiem na co mnie stać, ale jakoś, w podświadomości sobie ułożyłem- że szkoda się wysilać- totalny luz i zlewa.

Gruza też sobie zostawiłem i też już odpuściłem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, mam nadzieję, że berecik nie uciska😁

Wiesz, nie o to chodzi, jest pewien rodzaj ludzi, których unikam, potrafię rozpoznać ich na odległość. A tu właśnie na to trafiłam, takich ludzi nie da się zignorować, ignorancja jeszcze bardziej ich nakręca. 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Więc niech jadą w pi[zd]u, niech są tymi pierwszymi, i niech im ziemia lekką będzie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, masz rację, ale pamiętaj, że napędza ich obsesja. Po trupach do celu. Inaczej nie potrafią, zawsze muszą sobie znaleźć wroga. Knowhere już wyeliminowany, teraz padło na mnie.😁 I nie żebym się jakoś specjalnie tym przejmowała, ale po co mi to, ja nie lubię niezdrowej atmosfery. 😀

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Knowhere nie został wyeliminowany, on szszedł do podziemia. Jeszsze uszłyszymy o partyzancie Know.🤣 Wyklęty powstanie😂 i zrobi powstanie

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte a tym czasem borem, lasem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, no, nie wiem, zaraz zostanie zdyscyplinowany🙂 i powstanie upadnie i poobija sobie tylko kolana🙂

oznacz moderatorów