anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży w sierpniu.

DHU-Zielinski
#8 Zapaleniec#

Pytanie kieruje do osób, które na Allegro sprzedają powyżej 12 miesięcy. Czy wam też drastycznie spadła sprzedaż w sierpniu? Zastanawia mnie jaki wpływ ma akcja Allegro 3 miesiące bez prowizji od sprzedaży na sprzedawców, którzy do tej akcji nie mogą przystąpić.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Obyś się wróżko myliła. Pora na mnie, dobrej nocy i przybywaj mocy.

do jutra.

Eeee do dziś

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 @konto zamknięte Jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną prywatnie.

To może u mnie, tym razem zapraszam na pyszną herbatkę- Ólóng gunpowder.Właśnie dziś odebrałem przesyłkę. I do tego paluchy bezkidzkie żeby wstrzelić się w smarta.Faktycznie paluchy są bez kicka.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, wiesz, że mnie skusi tylko Nowy Lepszy Smak😃

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Pewnie da się załatwić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66   Czy w tym przypadku mogę dac Ci minus1?:https://film.interia.pl/film-wrog-u-bram,fId,2393

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, przecież @pulkownik66 to nieustraszony generał, niczego się nie boi. 😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Obiecuję Ci, że od dziś będę się uważniej przyglądać owemu padalcowi 🙂 Widzę, że raczej trzyma stronę kupujących, ale wiedz jedno: rzadko się zdarza, że kupujący, który tu prosi o pomoc sam jest winny. W zdecydowanej większości wina leży po stronie sprzedawców, a bezradny kupujący przychodzi po pomoc.  Gdyby na forum ludzie chwalili sprzedających to i @xyz96 też by chwalił. Tu jednak mamy do czynienia za sprzedawcami-zlewusami. Tych trzeba do jednego wora, a wór do jeziora.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1,  chodzi mi tylko i wyłącznie o jedno: nie generalizujmy. Jesteśmy tylko ludźmi, każdy jest inny. Jedni są lepsi inni gorsi, chudsi, grubsi, w okularach i bez. Tak samo jest ze sprzedającymi i kupującymi. To nie jest tak, że wszyscy sprzedający są źli, a kupujący zawsze oszukani. Oszukujesz swoich klientów? Czy zgodzisz się jeśli powiem, że wszyscy sprzedawcy na Allegro oszukują? 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No przecież wiesz, że wiem jak to jest ze sprzedawcami. Ponadto przypuszczam, że 98 % to ludzie krystalicznie uczciwi. Sporo kupuję i na oszusta nie trafiłam. Były czasem problemy, ale zawsze moi sprzedawcy stawali na wysokości zadania. Nigdy(!) nie miałam potrzeby wystawić negatywa, ani nawet obniżyć gwiazd w gwiazdozbiorach. Na forum jednak są dyskusje o tych 2% różnej maści baranów. Nie utożsamiaj się, bo nikt Cię z nimi nie utożsamia 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, ja się z nikim nie utożsamiam. Od wielu lat jestem zawodowo związana z handlem i bynajmniej nigdy wcześniej nic nie sprzedawałam bezpośrednio, zajmowałam się i dalej się zresztą zajmuję stroną wizerunkową handlu. I możesz mówić co chcesz, ale takie generalizowanie xyz psuje wizerunek nie tylko sprzedających, ale całego Allegro.🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte napisała: "ja się z nikim nie utożsamiam."

Czyli już nie zależy Ci na pozytywnym wizerunku wszystkich sprzedawców, a tylko na swoim własnym? I słusznie - każdy sam dba o własny wizerunek, a ujmowanie się za oszustami temu nie służy.

"generalizowanie xyz psuje wizerunek nie tylko sprzedających, ale całego Allegro"

Co byś powiedziała osobie, która twierdzi, że na Allegro Lokalnie każdy każdego próbuje oszukać? Że generalizuje? A może to prawda?

 

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573,  nagadałeś się, nagadałeś i znowu nic z tego nie wynika.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66   Nasz kochany ksyz-of napisała (aż dziw) że powyższy link(mój) pomaga ". Kontakt z Allegro przez ten link zazwyczaj stawia sprzedawcę na nogi i on wtedy szybko załatwia sprawę".Nie wiem co mam myśleć, źle mi się będzie spalo.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Połóż się wygodnie na lewym boku, od prawej strony, nie trzymaj głowy blisko nóg, zażyj tabletkę na cokolwiek- To pomaga- serio.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  To się zastanowię, niezła propozycja, ale pojadę do pracy!!!

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433  Do pracy? To na pewno napięcie tu spadnie😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  U mnie tak ,a na "gadane"????

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 pomału spada, a ty co już w pracy? Łóżko umościłeś?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Jeszcze nie wg tradycji o północy

oznacz moderatorów