anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

STAŁO SIĘ, pierwsze paczki z Allegro One

mdrogeria
#21 Demiurg#

No i stało się , pierwsze Łone i teraz zagwostka .... pomóżcie jeśli możecie 

Gdzie mam zaznaczyć formę danania , a konkretnie chodzi mi o nadanie w automacie .

nerrrrwę mam jak diabli .

oznacz moderatorów
64 ODPOWIEDZI 64

serwis-texas
#20 Guru#

@kostas11 

wiem, wiem, byłem pewien że nasz sympatyczny kolega to sprawdził zanim włączył kuriera. W końcu to Kielce

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@serwis-texas aaaaaaaa Kielce, ostatnio były słynne......

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas tyle czytał, tyle radził a sam wpadł w pułapkę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@kostas11 się nabijacie wszyscy bo sobie możecie poczekać a inni się do dzisiaj bali że się obudzą już bez SMART w ofertach 😂

ja allegro one włączyłem 2 tyg temu żeby nie czekać na ostatnią chwilę, teraz już wiem wszystko 😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria udostępniłeś kuriera którego nie nadasz 🙂 zmień w cenniku na Allegro One Box Punk !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i co tu chodzi , trąbiono ,że ONE kuriera można nadać w automacie , mam ich w niedalekiej okolicy 4 , dlaczego wobec tego nie mogę wygenerować listu ??

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria z tego co pamiętam to można w automacie, ale takim którego bezpośrednio obsługuje kurier Allegro One - a nie inny xD 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@mdrogeria 

Faktycznie, Twój kod nadawczy nie obsługuje One Box Kuriera. Masakra

https://allegro.pl/kampania/one/kurier/godziny-graniczne

Nie możesz nadać bo po przesyłkę ma przyjechać kurier Allegro a nie UPS.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 to jest przesyłka do punktu .... wyłączyłem to w p....du .

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria po prostu zmień na punkt/box bez kuriera i powinno być ok, zamiast kuriera one możesz wrzucić kuriera ups i zamawiać podjazdy na wszystkie paczki na raz (allegro one i ups)

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce teraz pewnie jak zmienę to ta przesyłka mi nie przejdzie .... skaranie ....

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria z tego co wiem to nie... może dogadasz się z kupującym że anuluje i kupi jeszcze raz jak już zmienisz wysyłki w ofercie. Ciesz się że nie masz więcej tych paczek 😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce noe , po zmianie też wyskakuje błąd , ale kicha 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i co ??? mam teraz zrobić ??

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria po zmianie wysyłek w ofercie nic się nie zmieni bo zakupu już dokonano, kupujący musi anulować zakup i zakupić jeszcze raz z właściwą formą wysyłki żeby działało.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce chyba się dogadałem z klientam , zwróciłem kasę , trudno - będzie negatyw pierwszy o piepszone ONE 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mdrogeria trzeba było być twardym i tego nie uruchamiać... Ty wcinasz paznokcie a ja delektuję się kebsem, gdyż nie muszę się wkurzać na jakiś twór od Allegro...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci ja też czekam z odpaleniem tego twora 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 nie ma sensu, wolę stracić Smarta i żyć spokojnie, ja trzymam już tylko Allegro żeby się wysprzedał asortyment który miałem tu wystawiony, gdyż nie chce mi się ręcznie tego przepisywać na inne portale, od miesiąca główną sprzedaż prowadzę na innym portalu i klient jak chce towar to zapłaci za przesyłkę normalnie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci usunąłem z cenników , teraz rąbę serek waniliowy z chrupiącą bułeczką z piekarenki , popijam kawką i pi...lę całe ....... oraz ...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@mdrogeria 

smacznego 😉

oznacz moderatorów