anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca - absurd

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

 Czy może mi któryś z moderatorów wyjaśnić ten magiczny sposób oceniania w jakości sprzedaży, przecież większego kretynizmu nie widziałem, trace 90 pkt w programie bo uwaga... klienci nie zadają mi pytań....  w związku z czym allegro nie może określić jak szybko odpowiadam xD 

Po to robi się optymalnie pełne opisy żeby zbędnych pytań nie było... chyba że ja coś po drodze zgubiłem... 

Ten program to jakaś parodia, brak puntów bo nie klienci nie zdają pytań, w innym punkcie punkty za wysokość obrotu ( jakby to cokolwiek z jakościa miało wspólnego), wysyłka tego samego dnia/ późna wysyłka ( ciekawe jak ludzie z produktami pod zamówienie mają to spełnić). 
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Konsultuję Twoje zgłoszenie z zespołem wyspecjalizowanym w tym obszarze. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sentinel-S1 a wiesz jak się cieszę że mam dyskusję, dostaję za to punkty 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Ale to jest właśnie absurd... Powinno być z góry max punktów a ewentualnie jak  odwalasz jakieś szopki to odejmują, a nie 0 bo nikt cie o nic nie pyta... 
To co ja mam teraz sobie extra konta pozakładać zeby sam sobie pytania zadawać ? xD 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Tak, za brak dyskusji kara. Jesteś zbyt solidnym sprzedawcą na standardy Allegro....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Każdy normalny człowiek wie do czego służą te oceny

do niepokazywania ofert sprzedaży

wymyślanie jakiś wskaźników i wmawianie wszystkim, że są potrzebne

to kpina ze z Kupujących i Sprzedawców

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sentinel-S1 Przepraszam, że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź. Otrzymałam informację, że są planowane zmiany w tym obszarze. Nie znam jeszcze szczegółów. Gdy ta kwestia będzie już dopracowana, poinformujemy o tym w aktualnościach. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Pseudo experci serwisu przecież wszystko wiedzą najlepiej i wymyślają te kretyńskie pomysły dla naszego (sprzedawców) dobra każdy to powinien zauważyć

oznacz moderatorów