anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tajemniczy telefon ws Allegro Delivery

MAMY ROZWIĄZANIE!
4Animales
#8 Zapaleniec#

Zadzwonił wczoraj do mnie numer 22 699 90 76 Po drugiej stronie odezwał się automat z informacją, że ten kto korzysta z BaseLinkera i zaptaszył Allegro Delivery, to musi coś uruchomić ponownie.

Trochę późno było i miałem co innego na głowie w tem momencie, więc postanowiłem zignorować komunikat, dyć odsłucham go sobie jutro rano.

Jakież zdziwienie mnie ogarneło, kiedym usłyszał w słuchawce komunikat, że numer jest niedostępny.

To jak to jest z tym Allegro Delivery. Czeba restartować, czy nieczeba?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@4Animales Ponoć to automat Allegro, więc może coś jest na rzeczy.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@4Animales  Czy czeba to nie wiem , ale z pewnościa trzeba 😂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:123730133 

s'il vous plaît 

😜

oznacz moderatorów
4Animales
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria  A jużci będzie mnie tu jeden z drugim ortografiją strofował. A ja odpowiem, że fonetyka, równie zacną jest.

I o ile zgodzić się muszę, że w większości przypadków, prawidłowy zapis jest nie tylko potrzebny, lecz wręcz konieczny...

... to w tak zacnym gronie towarzyszy alleniedoli, zapis luźniejszy nie zaszkodzi, a kolorytu do dyskusji dodać może.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@4Animales 

Dobra, nie ma co się przepychać 🙂 o słówka, na słówka i koloryty

Pa teraz, ja załatwiam sprawę za Ole.

Numer jest Allegro. To ich automat 🙂

Tu artykuł o Delivery

https://help.allegro.com/sell/pl/a/program-dostaw-allegro-delivery-informacje-dla-sprzedajacych-9gze...

a tam

Integracja metod Allegro Delivery z API Allegro

Jeśli korzystasz z usług poniższych integratorów i po zmianach będziesz mieć problem z nadaniem paczki, w przypadku narzędzia:

  • Baselinker – odśwież połączenie. Aby to zrobić, przejdź do ustawień integracji konta Allegro i ponownie połącz konta, żeby odświeżyć uprawnienia.
  • SkyShop lub Sello – zaloguj się na swoje konto w narzędziu i zaktualizuj metody dostaw Allegro
  • SellAsist – skorzystaj z materiałów przygotowanych przez dostawcę narzędzia.

W przypadku pozostałych dostawców narzędzi wszystko powinno zadziałać poprawnie. W razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim integratorem.

 

i pewnie po to dzwonili. Jak Ci działa to się nie przejmuj. Jak nie działa to Ty działaj. Telefon dzwonił i tyle. Nie ma co się przejmować.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@4Animales skonsultuję z zespołem tę akcję i wrócę do Was z informacjami co i gdzie trzeba zaznaczyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów